שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דרוש: מנכ"ל לתיאטרון חיפה

  בעקבות מסקנות ועדת הבדיקה שהוקמה לבחינת התנהלות התיאטרון הוחלט לאפשר למנכ"ל הנוכחי, סיני פתר, להתמקד בניהול האמנותי בלבד. במקביל תסתיים התקשורת עם המנהלת האדמיניסטרטיבית – לבקשתה

  התיאטרון העירוני בחיפה מחפש מנכ"ל. זאת, עקב אימוץ מסקנות ועדת הבדיקה המיוחדת שהקים דירקטוריון התיאטרון לדון בטענות על אי-סדרים בהתנהלות התיאטרון.

   

  הוועדה, שבה ישבו ראש הדירקטוריון, ד"ר נתן פורמן, שלומית מור, עופר שוורץ והפרופ' גבי וימן, המליצה לאפשר למנכ"ל הנוכחי, סיני פתר, להתמקד בניהול האמנותי – כפי שביקש בעבר – ולסיים את ההתקשרות עם המנהלת האדמיניסטרטיבית שולי זיו בתום החוזה עמה (נובמבר) – גם זאת לבקשתה.

   

  בניגוד להאשמות, הוועדה לא מצאה כוונות זדון בתפקוד השניים בשלוש שנות כהונתם ולא הטילה ספק ביושרם. היא ייחסה את הפגמים שהתגלו בניהול התיאטרון, גם מצד בעלי תפקידים נוספים, להתנהלות לא מקצועית ולחריגה מכללי מנהל תקין, בגלל אי הדרכה נאותה ואי התאמה לדרישות התפקידים.

   

  דירקטוריון התיאטרון אימץ את ממצאי הוועדה, אך ציין כי שנות הניהול המשותפות של פתר וזיו התאפיינו גם בהישגים אמנותיים, חיסכון ואיזון תקציבי. כן העריך את הצלחתם בביצוע מספר תוכניות הבראה כואבות, אולם לנוכח הגירעון המצטבר (17 מיליון שקל) החליט על הצעדים לעיל.

  התיאטרון הקים ועדת חיפוש למנכ"ל בעל השכלה אקדמית (תואר שני במנהל עסקים), כישורים, ידע וניסיון של עשר שנים לפחות בתחומי פיננסים, שיווק, משאבי אנוש, ביצוע פרוייקטים והפעלת צוות עובדים גדול. הצעות אפשר להגיש עד 25 בספטמבר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים