שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בר רפאלי: "הם רצו שאופיע כקטינה בעירום"

  הדוגמנית תובעת חצי מיליון שקל מ"רנואר". טוענת: הם ביטלו את החוזה איתי כי סירבתי להצטלם בעירום "רווי סקס"

  הדוגמנית בר רפאלי (18) טוענת כי הפסיקה את החוזה שלה עם חברת האופנה "רנואר" בגלל שהחברה הפרה את ההסכם איתה כשדרשה ממנה, בהיותה קטינה ותלמידת תיכון, להצטלם בעירום. רפאלי הגישה אתמול (ג') תביעה לבית משפט השלום בתל אביב על סכום של כחצי מיליון שקלים נגד "רנואר".

   

  בכתב התביעה טוען פרקליטה של בר רפאלי, עו"ד יוסי כהן, כי בתחילת השנה נוצר קשר בין סוכנות הדוגמנות של רפאלי ובין חברת הפרסום שייצגה את "רנואר", וסוכם שרפאלי תיתן ל"רנואר" שירותי דוגמנות בקיץ 2003 ובחורף 2004. לפי ההסכם, "רנואר" היתה אמורה לשלם לבר רפאלי עבור כל עונה 45 אלף דולר. לטענת רפאלי, היא ביצעה בדייקנות ובמסירות את כל תנאי החוזה, אך "רנואר" הפרה את ההסכם איתה תוך פגיעה בכבודה ובתדמיתה כשדרשה ממנה להצטלם בעירום. בתביעה טוענת רפאלי כי למרות שהפסיקה לעבוד עם "רנואר", החברה ממשיכה לעשות שימוש בתמונות שלה. בר צירפה לתביעה העתק של התמונות. לטענת רפאלי, אסור ל"רנואר" לעשות שימוש בתמונות אלו.

   

  לטענת רפאלי, לפני כחודשיים שוחחו בעלי "רנואר" ונציגת חברת הפרסום החדשה של החברה עם אמה והודיעו לה ש"רנואר" החליטה על שינוי חד בקונספט הפרסומי שלה. לאמה של רפאלי הוסבר שבתה תהיה חייבת להצטלם בעירום, כי הקונספט יהיה מעכשיו "רווי סקס". "רנואר" דרשה מרפאלי להצטלם בתנוחות מגרות ופרובוקטיביות. נציגת חברת הפרסום אמרה לאמה של רפאלי, לפי כתב התביעה, "אני רוצה טירוף בסט, קריעת חולצות, פרובוקציות, ואני לא מוכנה לשמוע את המילה 'לא' מהדוגמניות".

   

  לפי התביעה, אמה של רפאלי סירבה לדרישה של "רנואר", שהתעקשה על דרישתה שרפאלי תצטלם בעירום, דרישה הגובלת בעבירה פלילית. לדברי רפאלי כבר בעונת הצילומים הראשונה התבקשה בר להצטלם בעירום, אך חברת "רנואר" קיבלה את סירובה ולכן הזמינה לצילומי העירום דוגמנית אחרת והיא הצטלמה בעירום חלקי.

   

  "רנואר" טרם הגישה כתב הגנה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים