שתף קטע נבחר

חשד לאונס קבוצתי בחיפה: בן 14 אנס בת 13 עם חבריו

הותרה לפרסום פרשה קשה של חשד לאונס קבוצתי. 6 תלמידים בני 13 ו-14 נעצרו בחשד שאנסו בת 13, שאותה "סיפק" אחד מהם לחבריו. ארבעה מבין הנערים קשרו עצמם לאירוע, אולם לדבריהם, "הכל נעשה בהסכמה"

בית משפט השלום בחיפה התיר היום (ב') לפרסם פרשה קשה ומזעזעת של אונס קבוצתי, בה מעורבים לפי החשד שישה נערים בני 13 ו-14 מאזור חיפה. לפי החשד, הם אנסו במשך כל השנה האחרונה בת 13 הלומדת איתם. בסוף ספטמבר נעצרו השישה, שוחררו ממעצרם לאחר יום ונשלחו למעצר בית. טרם הוגשו כתבי אישום.

 

החשוד העיקרי הוא תלמיד בן 14. לפי החשד, הוא איים על הנערה המתלוננת שאם לא תיענה לדרישתו לקיים עימו יחסי מין - יכפיש אותה בבית הספר ובשכונת מגוריהם.

 

במשך חמישה חודשים היה הנער אונס אותה פעם אחר פעם לבדו. בתום התקופה הזו, אילץ אותה לקיים יחסי מין עם עוד חמישה מחבריו. הם אנסו אותה, על פי החשד, בזה אחר זה.

 

מעשי האונס התבצעו בגנים ציבוריים, בפינות נסתרות, ובאחת הפעמים אף בביתה של המתלוננת. הנערים עצמם מכחישים את כל החשדות המיוחסים להם.

 

"הנערה חששה להתלונן"

 

ראש מחלק הנוער במשטרת חיפה, פקד אריה אלקובי, סיפר על ל-ynet על מהלך החקירה. לדבריו, לפני כחודש וחצי התקבלה במחלק הנוער תלונה מתושב העיר, שסיפר על ילדה שנאנסת מזה תקופה ארוכה, והיא חוששת מהגשת תלונה במשטרה.

 

שוטרי המחלק בדקו את התלונה, עירבו עובדת סוציאלית של בית הספר, פקיד סעד וחוקרת ילדים, ובתוך זמן קצר אימתו את החשד.

 

בסופו של דבר, הגיעה הילדה למשטרה ומסרה את שמות ששת הנערים, שלדבריה אנסו אותה, מתוכם שניים בני 13. מהחקירה עולה כי ארבעה מתוכם קושרים עצמם לאירוע. לטענתם, יחסי המין נעשו בהסכמת הילדה, וכי לא היה כל שימוש בכוח מצידם.

 

שני חשודים נוספים בני 14 הסבירו כי היו בטוחים שאם הנער שהיה ידוע כחברה של הילדה מזמין אותם לקיים עמה יחסי מין, הרי שהדבר נעשה בהסכמה. הנערה עצמה טענה בתוקף שהכל נעשה תחת איומים ואלימות. לדברי רב-פקד אלקובי "מדובר בפרשה קשה ומזעזעת. דווקא בשל החשד כי מדובר במסכת ארוכה של התעללות לאורך תקופה ארוכה, ובמספר רב של פעמים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הנערה חששה להתלונן". אילוסטרציה
מומלצים