שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הדפסת צבע כמעט פוטוגרפית

  בדרך כלל, כשמחפשים פוטו-ריאליזם התשובה נמצאת במדפסת הזרקת דיו. הכלל הזה צריך עכשיו שיכתוב לאור איכות הפלט של magicolor 2350EN, המדפסת החדשה של מינולטה-QMS

  לייזר-צבע נחשב לפתרון עבור מי שזקוק ל"סוס עבודה" משרדי, עם דגש על תפוקה גבוהה, עלויות שוטפות נמוכות ותחזוקה מינימלית. בדרך כלל, כשמחפשים פוטו-ריאליזם התשובה נמצאת במדפסת הזרקת דיו. הכלל הזה צריך עכשיו שיכתוב לאור איכות הפלט של magicolor 2350EN, המדפסת החדשה של מינולטה-QMS.

   

  זו אינה מדפסת מהירה, משום שהנייר צריך לעבור 4 פעמים מתחת לראש הלייזר, אבל הפיצוי הוא באיכות ההדפסה. זו מושגת הודות לטכנולוגיה ייחודית המאפשרת 4,096 צבעים בכל נקודה על הרסטר (רוב המדפסות מדפיסות רק 8 או 16 צבעים שונים ויוצרות גווני ביניים על ידי Dithering). הדפסת תמונה בגודל 20x25 ס"מ, למשל, נמשכת בין 2 ל-3 דקות.

   

  הדפסת מסמכים משרדיים מהירה הרבה יותר, כמובן. מסמך Word מונוכרומטי רשם למעלה מ-6 עמודים לדקה והדפסת צבע נמשכת פי 4 יותר. המחיר אטרקטיבי למדי, 1,100 דולר לפני מיסים, כולל ממשק רשת ו-UBS. (ברגע האחרון: Konica רכשה את מינולטה. ב-1 לאוקטובר נכנס המיזוג לתוקף והמדפסות ימכרו תחת שם משותף. מאג מערכות לייזר תמשיך להיות היבואנית לישראל שלהן.)

   

  לעומת זאת, לא התרשמנו ממדפסת הלייזר-צבע האישית של HP, דגם Color LaserJet 1500L. היא אומנם עולה רק 800 דולר ובהדפסת מסמכים מונוכרומטיים
  ותמונות היא מהירה פי שניים וחצי מהמדפסת של מינולטה-QMS, אבל האיכות לא מספקת להדפסה פוטוגרפית. כמו כן אין לה ממשק רשת ואין לה מנוע גרפי עצמאי. כמו מדפסות הזרקת דיו זולות, Color LaserJet 1500 מחכה שהמחשב יכין לה תמונת הרסטר בעזרת מערכת ההפעלה שלו (מה שנקרא מדפסת GDI). הטריק הזה מאפשר להוריד עלויות אך נדמה לנו שאין מקומו במדפסת העולה 800 דולר (בארה"ב).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים