שתף קטע נבחר

נסגר תיק החקירה נגד ירון רן

לפני יותר משנתיים נחקר במשטרה יו"ר תנועת מודיעין אחת והמועמד לראשות עיריית מודיעין, ירון רן, בעקבות תלונות של מספר נשים כי הטריד אותם לכאורה באופן מילולי. רן: "היו שחיפשו כל דרך, גם אם אינה לגיטימית, לפגוע בי"

נסגר תיק החקירה שהתנהל נגד יו"ר תנועת מודיעין אחת והמועמד לראשות עיריית מודיעין, ירון רן, בחשד להטרדות מיניות מילוליות לכאורה. דובר משרד המשפטים יעקב גלנטי מסר בשבוע שעבר, בשם פרקליטות מחוז מרכז, כי "בתום בדיקת התיק בפרקליטות מחוז מרכז החליטה פרקליטת המחוז על דעת פרקליטות המדינה לסגור את התיק בהיעדר ראיות מספיקות".

החקירה בפרשה החלה לאחר שכמה נשים מאזור מודיעין והסביבה הגישו תלונות למשטרת מודיעין בטענה כי רן הטריד אותן לכאורה באופן מילולי. רן עצמו נחקר במשך כמה שעות ביחידה לחקירות הונאה של מחוז מרכז. כאשר יצא מהחקירה אמר רן: "אין בסיפור הזה כלום ואני בטוח שהאמת תצא לאור במהרה".

באוגוסט 2001 סיימה היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) במשטרת ישראל את החקירה נגד רן והעבירה אותו לפרקליטות מחוז מרכז ללא המלצות על מנת שזו תחליט אם להגיש כתב אישום נגד רן או לא. בשבוע שעבר, כאמור, נמסר כי הפרקליטות החליטה לסגור את התיק בהיעדר ראיות מספיקות.

רן: "מאז ומתמיד דאגתי אך ורק לעיר ולתושביה. הדבר לא נעם למספר אנשים, והם חיפשו כל דרך, גם אם אינה לגיטימית, לפגוע בי אישית במשפחתי ובילדי. עם היום לא הגבתי בנושא אף שידעתי מי הם אותם האנשים שבחשו בקלחת. אני שמח שזו לא הפעם הראשונה שרשויות החוק והגורמים המשפטיים הבכירים במדינה פוסלים את כל ניסיונותיהם של אותם גורמים. אני מציע לכל אותם גורמים שנוגעים לדבר לבדוק את עצמם ואת מצפונם. אני מקווה כי אותם אנשים ייזהרו להבא ולא יפעלו יותר בדרכים הנלוזות שבהם נקטו. למזלי, לצדי עמדה משפחה חזקה שהיה לה הכוח להבליג".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
בהיעדר ראיות מספיקות נסגר התיק נגד רן
אילוסטרציה
מומלצים