שתף קטע נבחר

חוזה הסקס המוזר של עורך הדין הבכיר

פרקליט מכובד מהמרכז ניסה להחתים את אשתו על הסכם מכובד הרבה פחות. "יחסי המין יהיו ללא הגבלה, ולא תעלה לעולם טענת אי הסכמה על ידי האישה", כך נכתב בהסכם שכתב הפרקליט - מומחה לחוזים. "בלילה היא תישן בעירום מלא". בית המשפט קבע: "ההסכם לא חוקי". הפרקליט: "השופט לא ראוי"

"יחסי מין יקוימו מדי ערב ומדי בוקר, זולת אם יעל (שם בדוי) במחזור. יחסי המין יהיו ללא כל הגבלה, ולא תעלה לעולם טענת אי הסכמה על ידי יעל ליחסי מין ו/או להתגפפות כזו או אחרת. יחסי מין - בכל מובן שהוא, כולל הפיכת שולחן (הכוונה למין אנאלי)".

 

הכתוב לעיל, תאמינו או לא, הוא חלק מחוזה שביקש דוד (שם בדוי), עו"ד ידוע בתחומו מאזור המרכז, להחתים עליו את אשתו יעל לאחר שורת סיכסוכים ביניהם, כך מדווח הבוקר (יום ד') "ידיעות אחרונות".

 

ההחלטה לחתום על מסמך שלום בית היתה הדדית, אלא שדוד לא הפגין ידע משפטי נרחב במיוחד בעת שניסח את ההסכם: הוא ביקש להחתים את אשתו על מסמך לא חוקי, בלשון המעטה, ולמעשה דרש ממנה לקיים את הסעיפים הסוטים שנכתבו בו. יעל נחרדה כאשר קראה איזה אורח חיים מנסה בעלה להכתיב לה.

 

המסמך המלא נחשף במהלך דיון בית משפט השלום בתל אביב, לאחר שדוד התלונן במשטרה כי יעל היכתה אותו באגרופה. המשטרה הגישה נגדה כתב אישום, אך לאחר שהסניגורית, עו"ד לימור רוט חזן, הציגה בפני השופט דניאל בארי את המסמך, הוא קבע כי מדובר ב"הסכם בלתי חוקי בעליל", שמצביע על ליקוי ממשי בתפיסות היסוד של המתלונן", והחליט לזכות את יעל. בני הזוג, דרך אגב, הספיקו בינתיים להתגרש.

 

החלק המרכזי בהסכם מדבר על הנושאים שבינו לבינה, ודוד, בשפה משפטית קלאסית, גם מקפיד לגבות את עצמו: "יעל לא תעלה לעולם כל טענה לפיה דוד עשה בה 'מעשים מגונים', ובוודאי שלא 'בכפייה'...לא רצתה יעל לבצע אקט מיני כזה או אחר, תקום מיד ותתרחק ו/או תאמר: 'תפסיק' (אמירה מילולית ברורה לפני ביצוע האקט ולא אחריו')".

 

דוד ממשיך להכתיב לאשתו את אורח החיים: "יעל ישנה כל לילה בעירום מלא (ובימי מחזור: עם מכנסון בלבד..)..באופן רציף יעל נוטלת גלולות למניעת הריון. התעברה יעל מכל טעם שהוא, תבצע לאלתר וללא כל דיחוי הפסקת הריון מלאכותית (הפלה)".

 

בהמשך דואג דוד גם למתרחש מחוץ לחדר השינה: "יעל לעולם לא תנתק שיחת טלפון עם דוד, ופאלפון שיעמיד דוד לרשותה יהי תמיד תמיד זמין וטעון. ליעל זכות לדחות שיחה עם דוד, שתתקיים לא יאוחר מחלוף ארבע שעות מרגע דחייתה על ידי יעל".

 

במסמך מנסה דוד להראות לאשתו שגם היא מרוויחה משהו. הוא מתחייב להפסיק לעשן, לסייע בעבודות הבית ולחנך את הילדים לכיבוד האם - בתנאי שהיא תחנך אותם לכיבוד האב.

לדברי עו"ד לימור רוט חזן, המייצגת את יעל, הניסוח המשפטי מראה כי "עורך הדין כופה למעשה על אשתו להסכים להיאנס על ידו בכל עת שיחפוץ. מאף אדם לא מצפים לדבר שכזה, ובוודאי לא מעורך דין שאמור להבין במה דברים אמורים".

 

יעל עצמה אמרה כי "המטרה היתה באמת להתפשר כדי להגיע לשלום בית, אבל לא יכולתי לחיות על פי הכללים המטורפים שלו". יעל מדגישה כי "חשוב להבהיר לנשים הנמצאות במצב דומה כי אסור להן להבליג ולמלא את גחמות בני הזוג שלהן נגד רצונן. הן צריכות להתלונן".

 

בתגובה לדברים אמר דוד כי בעבר יעל התלוננה עליו כי אנס אותה, טענה שלדבריו התבררה כשקרית. לטענתו, המסמך בא להגן עליו מפני תלונות שווא דומות בעתיד. "אין קשר בין הכתוב בהסכם לבין האגרוף שקיבלתי ממנה. האם כותב ההסכם ראוי למכת אגרוף?" שאל דוד והוסיף: "השופט לא ראוי. הוא אפילו לא קרא את החומר בתיק."

 

אגב, בימים אלה ממשיך דוד, שאף היה מועמד למשרת שופט, לשמש כעורך דין - ולנסח חוזים שונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גבי מנשה
(אילוסטרציה)
צילום גבי מנשה
צילום: סי די בנק
סקס. פעמיים ביום
צילום: סי די בנק
מומלצים