שתף קטע נבחר

אוהד בית"ר שתקף את נאנוס הורחק מהמגרשים

האוהד, שבעט אתמול בפניו של כתב ערוץ 2 במהלך אימון הבכורה של נמני, שוחחר בערבות עצמית של 5,000 ש"ח ונאסר עליו לצפות במשחקים העונה. נאנוס: "גם אחרי הבעיטה הוא המשיך לרדוף אחרי"

אוהד בית"ר ירושלים, שתקף אתמול (א') באימון הבכורה של אבי נמני ב'בית וגן' את כתב ערוץ 2, ציון נאנוס, שוחרר היום בערבות על ידי בית משפט השלום בירושלים.

 

האוהד שוחרר בערבות עצמית של 5,000 ש"ח ובנוסף אסר עליו בית המשפט להגיע למשחקי ליגה או לאימונים של קבוצות ליגת העל במהלך העונה הקרובה. האוהד, שכזכור, בעט בפניו של נאנוס שאף נזקק לטיפול רפואי, יהיה חייב להתייצב בתחנת משטרה לפני כל משחק של בית"ר ירושלים. אי קיום של אחד מהתנאים הללו יוביל למעצרו.

 

הבוקר (ב') הגיע נושא תקיפתו של נאנוס על ידי האוהדים גם אל הכנסת. חבר הוועדה בכנסת למניעת אלימות בספורט, איתן כבל,  קרא לכינוס דחוף של הועדה בעקבות האירועים במגרש האימונים בבית וגן ודרש לבדוק מחדש את נושא נוכחותם של מאבטחים במהלך אימונים בהם קיים צפי למספר רב של אוהדים.

 

האוהד שפגע אתמול בנאנוס כבר הורחק פעמיים בעבר ממגרשי הכדורגל אולם בשל העונשים הקלים הנהוגים כיום לא נרתע מלחזור ולנהוג באלימות. נאנוס עצמו סיפר היום על מה שאירע באימון: "לאחר שסיימנו לראיין את השחקנים בחדר ההלבשה ניגשנו אל עבר היציאה והבחור שעמד על גג הפחון מעל המנהרה, פתאום בעט בי בפנים. תפסתי לו את הרגל עד שהוא הפסיק וברגע שהוא ברח הנעל נשארה אצלי ביד. לאחר מכן אנשים הוציאו אותנו משם אבל הוא המשיך לרדוף אחרי וזרק לי את הנעל השנייה בפנים".

 

"ריבוי מקרי האלימות מוכיח כי יש להחמיר את הסנקציות כלפי אותם אוהדים, שפעם אחר פעם מוציאים שם רע לתרבות הכדורגל בארץ", אמר כבל. בדבריו התייחס כבל גם למאות האוהדים שעלו על גגות חדרי ההלבשה במתחם האימונים והביאו לקריסה של אחד מהם. במהלך הפגנות השמחה אף נפצע אחד הילדים, שנזקק לטיפול רפואי.

 

ח"כ אבשלום וילן, יושב ראש הועדה, הוסיף: "התגברות מקרי האלימות כלפי עיתונאים חייבת להדליק נורה אדומה. אסור להגיע למצב בו עיתונאים יחששו לסקר ולהביע את דעתם מחשש לחייהם. רק החמרת עונשים כלפי האוהדים האלימים תרתיע ותמנע הישנות מקרים מעין אלו. הגיע הזמן שהשופטים ובתי המשפט ירימו את הכפפה וינהגו כך". כזכור, לפני כשבועיים הותקף גם עיתונאי "העיר", חיים שדמי, על ידי אוהדי מכבי תל אביב לאחר משחק הקבוצה.

 

בהכנת הידיעה השתתף אילן מרסיאנו

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום שמואל יערי
נאנוס. נעל אחת ביד, נעל אחת באוויר
צילום שמואל יערי
צילום: גלי תיבון
אוהדי בית"ר על הגגות
צילום: גלי תיבון
צילום: גלי תיבון
ועל הגדרות
צילום: גלי תיבון
צילום: גלי תיבון
נמני. התנצל
צילום: גלי תיבון
מומלצים