שתף קטע נבחר

סיפור של חורף: הצפות במוסדות חינוך

דרכי הגישה לביה"ס "בית יעקב" נחסמו על ידי שלוליות ענק שנוצרו עקב הגשמים, שירדו בשבוע שעבר. גם שני אולמות הספורט בתיכון "שפירא" הוצפו במים. העירייה: "הנושאים מטופלים"

החורף רק התחיל וכבר נרשמו מקרים של הצפות בעיר. בשבוע שעבר נחסמו דרכי הגישה לבית הספר החרדי "בית יעקב" בנתניה. ועד ההורים בבית הספר מאיים להשבית את הלימודים, אם לא יימצא פתרון לבעיה.

"זאת לא השנה הראשונה שחברי ועד ההורים מצביעים על הבעיה ומבקשים מהעירייה שתמצא פתרון. מדובר בשלוליות ענק שמקשות את מעבר הולכי הרגל לבית הספר, וכן את מעבר כלי הרכב", אומר השבוע נציג ההורים בבית הספר "בית יעקב", אשר נאמן. "השנה זה אפילו מכעיס במיוחד, נוכח העובדה שהרחוב המקביל לבית הספר נמצא בסלילה, וניתן היה פשוט לקחת חומר גרוס ולפזרו ברחבת בית הספר. אי אפשר להמשיך ככה גם השנה, במידה שעיריית נתניה לא תמצא פתרון ומצב זה יימשך, אכנס את ההורים ואבקש להשבית את הלימודים".

במקרה הצפה נוסף שאירע בעיר בעקבות הגשמים הוצפו שני אולמות הספורט של בית הספר התיכון "שפירא" בעיר, שהתמלאו במים וכתוצאה מכך הושבתו. "מדובר באולמות כה ישנים, שעוד אני למדתי והתאמנתי בהם", אומר חבר ועד ההורים בבית הספר, משה אלימלך. "כבר שנים שאנו מתריעים על הקירות המתקלפים והתקרה הרעועה, ולכן אין זה פלא שבגשם הראשון של השנה, הוצפו שני האולמות והתלמידים לא יכלו להתאמן בהם למשך מספר ימים".

יו"ר ועד ההורים העירוני, נוגה זילברבוך: "נושא מגרש הספורט ואולמות הספורט נמצאים בטיפול. כחלק מהעובדה שלא ניתן לעשות הכל בבת אחת, אנו מקווים כי גם תורו של בית ספר 'שפירא' יגיע".

מעיריית נתניה נמסר: "איום ההשבתה מיותר, שכן במסגרת עבודות הפיתוח הנרחבות שמבצעת עיריית נתניה ברחוב אפרים, הכוללות עבודות מים, ביוב וניקוז וכן פיתוח מדרכות, גינון, תאורה וסלילת כביש – מסדירה העירייה גם את שביל הגישה לבית הספר 'בית יעקב'. לגבי אולמות הספורט בבית הספר 'שפירא', לא מדובר בהצפה אלא בדליפה של מי גשמים מהתקרה, והנושא בהחלט מטופל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל סמיונסקי
ועד ההורים מאיים להשבית את הלימודים
צילום: ישראל סמיונסקי
מומלצים