שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תקשור גנטי

  הקריירה של לאה כהן, מיסטיקנית מנתניה, החלה בנסיבות טראגיות וללא הכנה מוקדמת. עכשיו היא חוזה ששרון יפרוש, הפיגועים יפחתו ושהסכם שלום עם סוריה ייחתם בשנת 2007

  לאה כהן, מיסטיקנית מנתניה, קוראת בכף-יד, קפה, נומרולוגית ומתקשרת, טוענת שהיכולות האלה לא נלמדות. "זה גנטי. אני יודעת שסבתי היווניה היתה קוראת לחברות שלה באמצעות כוסות קפה, כשהן היו מתאספות אצלה בבית לפייב-אוקלוק".

   

  ההתחלה של כהן, בגיל 15, קשורה, היא אומרת, לנסיבות טראגיות: "היה לי שכן חייל, בזמן מלחמת ההתשה, שביקש שאקרא לו בקפה. אמרתי לו, 'זו הפעם הראשונה שמישהו ביקש ממני בקשה כזאת', אבל הסתכלתי והצלחתי לראות סימנים על הכוס. בשבילי-הקפה הופיע רק חלק משמו, ועליו איקס אחד גדול. אמרתי לו, 'אני לא רואה כלום', וזרקתי את הכוס. אבל אז הגיעה נערה שהיתה מאוהבת בו, ואמרה: 'תגידי, לאה, ראית שהוא אוהב מישהי אחרת וזרקת את הכוס?' אמרתי, 'ראיתי שהוא ימות, אבל אל תתיחסי'. ביום ראשון הוא הלך לבסיס ולמחרת ירד לתעלה ונהרג.

   

  הלקוחות שלה מגיעים מכל העולם. "יש קהילות שמזמינות אותי ללונדון, לפאריז ולניו-יורק, שם קוראים לי הכוהנת הגדולה. גם פוליטיקאים ואנשי עסקים מגיעים אלי".

   

  גם בהמשך, היא מעידה, ראתה נסתרות: "בחורה אחת הגיעה אלי בגלל בעיה בזוגיות ופתאם אני מגלה שעברה התעללות מינית קשה, למרות שבאה אלי בנושאים אחרים. היא היתה בשוק שגיליתי את זה. עזרתי לה להתמודד עם הבעיה, לא להדחיק אותה".

   

  ולתחזית של כהן: ב-2004 תיחשף פרשת שחיתות גדולה על רקע בטחוני-מדיני, הסכם ז'נבה לא יתממש, הפיגועים יפחתו, ערפאת ייעלם מהזירה תוך שנה וחצי בגלל 'אירוע בריאותי', צפו למפגש מפתיע בין אישיות ישראלית רמת דרג לבין נציג סורי בכיר בחצי הראשון של השנה ולשלום עם השכנה מהצפון בסוף 2007.

   

  זהו זה?

   

  "המצב הבריאותי של שרון ייחלש, וסמוך לתאריך לידתו, בפברואר-מרץ, הוא יפרוש. המיתון יימשך עד ספטמבר-אוקטובר, כשבשנתיים הבאות יהיה שגשוג במדינה". 

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שלום בר טל
  לאה כהן. קוראים לי הכוהנת הגדולה
  צילום: שלום בר טל
  מומלצים