שתף קטע נבחר

חדרה: מהחטיבה ללשכת המנכ"ל

אורי אורנשטיין, תא"ל במיל', נבחר במכרז לתפקיד מנכ"ל עיריית חדרה; סדן: "מקווה שהעיר קיבלה מנהל טוב"

מנכ"ל עיריית חדרה החדש הוא אורי אורנשטיין. אורנשטיין גבר במכרז על כ-60 מועמדים שניגשו למכרז. אורנשטיין הוא תושב קרית חיים, בן 46 נשוי, אב לשני ילדים, בעל תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני במינהל ציבורי.

 

אורנשטיין השתחרר מצה"ל לפני מספר חודשים בדרגת תת אלוף. בשלוש השנים האחרונות הוא שימש כראש חטיבת משאבי אנוש באגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה בצה"ל.

 

כזכור, לפני כחודשיים פרסמה עיריית חדרה מכרז למשרת המנכ"ל. 60 מועמדים הגישו את מועמדותם לתפקיד. מתוכם, הגיעו 14 לשלב הראיונות בפני ועדת קבלה. אורנשטיין היה בין שלושת המועמדים המועדפים. השניים האחרים היו תת אלוף (מיל') ישראל חיות, ששימש בעבר מנכ"ל עיריית ראש העין, ורונית הירשברג, ששימשה סמנכ"ל בית חולים "רמב"ם" בחיפה.

 

לאחר היבחרו נפגש אורנשטיין עם ראש העירייה, ישראל סדן, מנהלי האגפים וגזבר העירייה, בני צימרמן, ששימש גם כממלא מקום מנכ"ל העירייה. סדן פירט את שיקולי בחירתו: "בחרתי בו בעיקר בגלל התמחותו במינהל כוח אדם, וגם כי יש לו את הנתונים הטובים והמתאימים ביותר בכל נושא הכנסת העירייה לתקן איכות מתקדם".

 

האם עברו הצבאי תרם לבחירה?

 

"בלי שום קשר לעברו הצבאי, שאר המנהלים שהתמודדו במכרז התאימו פחות. אני מקווה שהוא יעמוד בציפיות, ומקווה שהעיר קיבלה מנהל טוב".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חדרה. כ-60 מועמדים שניגשו למכרז לתפקיד המנכ"ל
צילום: לע"מ
מומלצים