שתף קטע נבחר

עשה סדר באוטו ומצא 7 מיליון

תושב צפון הארץ, בן 60 ואב לשישה ילדים, גילה טופס לוטו ישן שמילא עוד בדצמבר

תושב אחד הכפרים הערביים בצפון הארץ, שעשה קצת סדר במכוניתו, נתקל בטופס לוטו שמילא עוד בחודש דצמבר והחליט שכדאי לבדוק אותו למרות הזמן שחלף. התוצאה: האיש הפך מיליונר, לאחר שהתברר כי זכה ב- 7 מיליון שקל.

 

"יש לי רכב טרנטה משנת 82', הדלת לא ננעלת והחלון לא נסגר. הטופס היה זרוק במכונית שלי יחד עם הרבה זבל וניירות". סיפר אתמול (א') האיש, בן 60 ואב לשישה ילדים. "שבוע שעבר חבר טוב שלי עזר לי לעשות סדר בבלגן. הוא מצא את הטופס ושאל אותי מה עם זה - לזרוק?, אמרתי לו 'תשאיר אני אבדוק בהזדמנות'".

 

מספר ימים לאחר מכן הגיע האיש לדוכן של מפעל הפיס בנצרת. "המוכר הכניס את הטופס למחשב ואמר לי בהתרגשות שזכיתי בהרבה מאוד כסף". סיפר הזוכה המופתע."חטפתי לו את הטופס מהיד וברחתי למכונית. המוכר רץ אחרי, הוא ביקש שאשאיר לו מספר טלפון, אבל אני ברחתי".

 

האיש שמשתכר מעט, מילא טופס לוטו בסכום של 38 שקל. "כבר 30 שנה אני שולח לוטו כל שבוע ובודק את הטופס כל כמה חודשים, כי בחיים לא האמנתי שאזכה", הוסיף. "אני עובד בבניין ובחקלאות ואף פעם לא הרווחתי יותר מ- 3,000 שקל בחודש. עכשיו אני צריך לחשוב טוב מה לעשות עם הכסף. בטח אעשה חאפלה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מפעל הפיס
ממלא לוטו כבר 30 שנה (אילוסטרציה)
צילום: מפעל הפיס
מומלצים