שתף קטע נבחר

מסלול אקדמי באורט לוד

החל משנה הבאה יוכלו התלמידים באורט לוד לקחת חלק בקורסים אקדמיים של אוניברסיטת תל אביב. בנוסף, מתכננים בתיכון לשלב חוגי העשרה במערכת הלימודים

אורט לוד יהפוך בשנת הלימודים הבאה לתיכון רב תחומי ויפעיל מסלול ללימודים אקדמיים הראשון מסוגו באזור.

 

בית הספר יציע מגמות אלקטרוניקה ומחשבים לצד מגמות עיוניות כגון פסיכולוגיה ותקשורת ומגמות כלכליות, כמו ניהול עסקי ותעשייה וניהול. כמו כן מתכננים לשלב בתיכון חוגי העשרה במערכת הלימודים וכל תלמיד יוכל להשתתף בחוג שמעניין אותו.

 

"כדי להצליח בחיים צריך לשאוף למצוינות", טוענת מנהלת בית הספר, שרה שניר. "כדי להיות מצוין צריך לסייע לכל תלמיד לגלות את נקודות החוזק שלו ולרוץ איתן. מטרתנו היא לזהות את המצוינות בכל תלמיד לפי תחומי העניין ונטיות הלב שלו ולתת לו את כל הכלים והסיוע הנדרש להצלחתו. לתלמידים הטובים נאפשר לרוץ מהר יותר".

 

לדברי שניר, בשנה הבאה ייפתח בתיכון מסלול לימודים של ארבע שנים שישלב בהדרגה את התלמידים בלימודים אקדמיים באוניברסיטת תל אביב יחד עם סטודנטים מן המניין. אמא לתלמיד בכיתה ח' בעיר, חביבה יחיאל, שמתכוונת לרשות את בנה בשנה הבאה לאורט בעקבות המהפך במוסד, אמרה: "אני חושבת שמדובר בהתפתחות פדגוגית חשובה ממדרגה ראשונה. הגיע הזמן שלמרות המצב הכלכלי, למרות הקשיים ולמרות המצב הסוציו אקונומי של העיר נשאף למצוינות. ככל שתהיה יותר שאיפה למצוינות למרות כל הקשיים, כך יהיו יותר סיכויים שהדור שנקים פה יהיה טוב יותר. אני מברכת על המהלך".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל קרמר
"כדי להצליח בחיים צריך לשאוף למצוינות" (צילום אילוסטרציה)
צילום: מיכאל קרמר
מומלצים