שתף קטע נבחר

חשש לתקלת בטיחות בסל-קל מדגם meggy ו-feng

במודעה שפירסמה טויס אר אס בעיתונות נכתב כי קיים חשש לתקלה במנגנון הנעילה. בדיקה שנעשתה לפני 8 חודשים באנגליה כי המוצר לא בטיחותי לתינוקות

אם אתם הורים לפעוטות ורכשתם לאחרונה בטויס אר אס סל-קל מדגם meggy, מומלץ שתמהרו לחנות ותחזירו את המוצר.

 

במודעה שפירסמה היום (ב') הרשת בעיתונות, נכתב כי "בעקבות פנייה של מכון התקנים נודע לנו כי קיים חשש לתקלה במנגנון הנעילה של סל קל  meggy. הואיל וטרם נתקבלו תוצאות הבדיקה של מעבדות הבדיקה בהולנד, ולמעון הזהירות בלבד, אנו קוראים ללקוחות אשר רכשו את הסל קל מהתוצרת האמורה להגיע לאחת מחנויות טויס אר אס ולהחליף את המוצר".

 

ממכון התקנים נמסר ל-ynet, כי סל קל זהה אך עם שם אחר - feng מדגם 806, המגיע לארץ דרך שני יבואנים נוספים: דוורון ור.ד.א, מסוכן אף הוא מאותה סיבה.

 

הסל קל הנדון, אגב, לא עבר כבר ביוני האחרון מבחני בטיחות שנערכו באנגליה על ידי מגזין הצרכנות wich? בבדיקה שנעשתה על ידי המגזין ושפורסמה באתרי אינטרנט שונים באנגליה, נמצא כי המוצר נכשל במבחן וכי יש תקלה רצינית בדגם שעשויה לסכן חיי תינוקות, בעיקר בנסיעה במהירויות גבוהות. בארץ, כנראה, לא קראו את המחקר.  

 

מטויס אר אס נמסר בתגובה, כי "בגלל חוסר בהירות לגבי תקינות מנגנון הנעילה בערסלים מסוג "מגי", טויס אר אס החליטה לאסוף אותם מהשוק למען בטיחות הילדים. כל הלקוחות שרכשו מוצר זה יוכלו לקחת מוצר אחר או לקבל את כספם בחזרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים