שתף קטע נבחר

זיהום אוויר קשה או יד המקרה?

סניף של הבנק הבילאומי באיזור התעשיה הישן של נתניה נסגר בגלל אדים רעילים שדלפו לתוכו ממוסכים סמוכים

האם עובדות מסניף הבנק הבינלאומי באיזור התעשיה הישן בנתניה הפילו בגלל דליפת חומרים מזוהמים ומסוכנים לחדרי העבודה שלהן? בבנק החליטו שלא לקחת סיכון – וסגרו את הסניף.

 

ההחלטה לסגור את סניף הבנק התקבלה בשבועות האחרונים לאחר שהתברר כי בשנה האחרונה חמש מתוך שמונה עובדות של הבנק שהיו בהריון – הפילו. נוסף על כך, רבים מעובדי הסניף התלוננו כי הם סובלים מכאבי ראש חזקים ומעייפות קשה.

 

מנהלת הסניף עקבה אחרי האירועים בדאגה והתעורר בה חשש שהתופעות נגרמו בשל דליפת חומרים רעילים פנימה. היא פנתה לחברת הייעוץ "אי-איי-די" לבטיחות ובריאות, וזו ביצעה במקום בדיקה כדי לברר את רמת זיהום האוויר בתוך הבנק.

 

הבדיקה העלתה כי ממיסים אורגניים, שמקורם לפי החשד במוסכים סמוכים, שבהם נצבעות מכוניות, גורמים לזיהום אוויר קשה בתוך סניף הבנק. בעקבות כך החליטה הנהלת הבנק הבינלאומי לסגור את הסניף. בשבוע שעבר בוצעה הסגירה, והעובדים עבדו לעבוד בסניף אחר בעיר.

 

דובר הבנק הבינלאומי, עמית שרביט, אמר בתגובה לפרשה: "עקב חשש להימצאות גורמים מזהמים החליטה הנהלת הבנק לסגור את הסניף לאלתר לאחר שהתגלו חומרים אורגניים ומתכות בריכוזים גבוהים ביותר, מעל התקן המקובל בישראל או בארצות-הברית".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עובדים רבים התלוננו על כאבי ראש ועייפות קשה
מומלצים