שתף קטע נבחר

בקרוב: מרכז עסקים ראשי במודיעין

היזם דוד עזריאלי, במהלך ביקור בעיר: "הפרויקט ייצור מקורות פרנסה חדשים לתושבים". ראש העירייה ספקטור: "פני העיר עתידים להשתנות"

הקניון שיוקם במודיעין צפוי לספק כ-1,000 מקומות עבודה חדשים לתושבים. כך ציין היזם הפרויקט, דוד עזריאלי, שביקר לאחרונה בעיר.

 

עזריאלי נפגש עם ראש העירייה משה ספקטור לאחר שזכה במכרז להקמת מרכז העסקים הראשי (מע"ר) בעלות של כ-100 מיליון דולר. לעזריאלי נלוותה הנהלת קבוצת עזריאלי הכוללת את בתו דנה, שתנהל את הפרויקט, נשיא הקבוצה מנחם עינן ומנכ"ל קניון ירושלים (מלחה), שמיל בין, שינהל את הקניון במודיעין ומלווה מעכשיו את הקמת המרכז.

 

המע"ר שיוקם יכלול קניון, ארבעה בנייני מגורים בני שמונה קומות, בנייני משרדים ובתי קולנוע. עזריאלי מבטיח כי הקניון ייפתח באפריל 2007 ובנייני המגורים והמשרדים בתוך שנה נוספת.

 

כ- 150 חנויות יפתחו בקניון, יציעו מגוון מותגים מובילים בתחום ההלבשה וההקוסמטיקה. במקום יפעלו גם רשתות של מזון מהיר, בתי קפה, חנות מזון ובתי קולנוע.

 

עזריאלי סבור כי הצלחת הפרויקט אינה טמונה במבנה האדריכלי שלו, אלא בכך שיספק מקומות עבודה ויאפשר לתושבי העיר להתפרנס. "במקומות כאלה אנחנו יוצרים מקורות פרנסה חדשים וגם אפשרות למשרות חלקיות לנשים שאינן יכולות לעבוד בגלל הילדים", אמר, "בעבודה שלנו יש סוג של חלוציות. הכניסה לאזורים חדשים מלאה באתגרים".

 

ראש עיריית מודיעין, ספקטור הבטיח כי יעשה כל שיידרש כדי להקל על עזריאלי כדי לקדם ביחד את הפרויקט. "אזור המע"ר, עם ואדי ענבה ופרויקט הרכבת, ישנו לגמרי את פניה של העיר ", אמר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'רמי פלדמן
כ-1000 מקומות עבודה נוספים. קניון חדש במודיעין (אילוסטרציה)
צילום: ג'רמי פלדמן
מומלצים