שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  תחרות "תחפושת הזהב" - הזוכים
  אלפים השתתפו בתחרות "תחפושת הזהב" של ynet. לפניכם שלוש התחפושות שזכו במירב הקולות ובפרסים, מתנת "הוליווד המומחים לקולנוע ביתי ופלאזמות"
  נסיכות, שפנים, יותר מ-500 לובות, ועוד אלפי קאובויים, אינדיאנים, מתנחלים, סופרמנים, ירקות, פירות, פרחים, ילדי פרחים, אנשי חלל, עב"מים ותב"מים (תחפשות בלתי מזוהות) הגיעו אל תיבת המייל של ynet. מתוכם עלו 25 לשלב הגמר והועמדו לבחירת הגולשים. לפניכם שלוש התחפושות המקוריות והיפות ביותר, שזכו במירב הקולות.

   

  מקום הראשון – אפרוח בתוך ביצה

   

  במקום הראשון ובטלווזיה 21 אינץ'  זכה הילד אופק אברהם בן החודשיים, שהוריו חיפשו אותו לאפרוח בתוך ביצה. אבא ורדי ואמא בת שבע עמלו רבות על התחפושת. את ההשראה לתחפושת הם קיבלו מהאנשים שפגשו את אופק ברחוב: "כל מי שרואה את אופק קורא לו אפרוח, בגלל שהוא קטן וחמוד". התגובות לתחפשות, מספרים בני הזוג, היו מפתיעות: "אנשים לא ממש האמינו שיש תינוק בתוך החליפה. הם לא ממש הצליחו להבין מה יש בפנים. אופק דווקא היה מבסוט מהמצב, כי היה לו נעים וחם בתוך החליפה".

   

  מקום שני – איש זקן סוחב ילד

   

  הילד הוא איתי קופר בן ה 11, שהתחבר לבובה גדולה וזכה בדי.וי.די. את הרעיון לתחפושת שאבה אמא שלו גלית, כשהסתובבה במדרחוב ת"א בפורים: ”התחפושת הזאת כבר גרפה מספר פרסים, ותגובות הסובבים היו בעיקר התפעלות וגם חוסר הבנה - האם זה איש זקן אמיתי? איך בדיוק עושים את זה? דווקא לא קשה להכין תחפושת כזאת - ממלאים גוף של בובה לפי הגודל שרוצים, בעזרת עיתונים או בדים, לאחר מכן מחברים אליה פח זבל, ללא החלק התחתון שלו. מלבישים את הילד במכנסי פיג'מה, והוא נכנס לתוך הפח, כשמקדימה מחוברת הבובה.

   

  מקום שלישי - אלוויס

   

  את התחפושת לבש ארי קאהן בן השנתיים, וגרף מארז של 8 סרטי הופעות בדי.וי.די. הוריו חיפשו תחפושת מקורית, ובגלל שהם קוראים לארי "המלך", הם החליטו לחפש אותו למלך האמיתי. האב רון עיצב את התחפושת בעצמו ותפר אותה. ארי, שלא ממש יודע מי זה אלוויס, לא התלהב מהתחפושת ולא רצה ללבוש אותה בהתחלה. רק לאחר שאביו נתן לו לבחור את הצבעים של האבנים המודבקות הוא הסכים. התגובות, מסכמים ההורים, היו: "תחפושת יפה, מקורית. רוב ההורים שאלו איפה אפשר לקנות תחפושת כזאת".

   

  עשרת הזוכים, שענו נכונה על חידון הטריוויה

   

  עופר שעיו, רמת גן.

  עדי עציון, חיפה.

  טל לוינשטיין, תל אביב.

  נורית ורשב, רמלה.

  גיא ללוש, גבעתיים.

  דרור אלון, תל אביב.

  סיוון תור'מן, רמת גן.

  שחר לוי, רעות.

  סני ביטון, הרצליה.

  יוכל גוב ארי, באר שבע.

   

  הזוכים יקבלו מנוי שנתי לאנציקלופדיה ynet .

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תחרות "תחפושת הזהב" - הזוכים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אופק אברהם. מקום ראשון
  איתי קופר. מקום שני
  ארי קהאן. מקום שלישי
  מומלצים