שתף קטע נבחר

הפסח הזה כולנו מארחים

אם יש לכם כיסא פנוי מסביב לשולחן החג, אתם יכולים לקחת חלק בחוויה מרגשת במיוחד. ynet והמחלקה לעלייה וקליטה בסוכנות היהודית מזמינים אתכם לפתוח את הדלת והלב ולארח עולים חדשים. ביחד נוודא שאף אחד לא יישאר לבד ב"לילה הזה"

ליל הסדר הוא קודם כל חג של "ביחד". הוא אמנם חג של מסורת יהודית ארוכת שנים, וכמובן חג של הרבה אוכל, ושל אפיקומן ואווירה ייחודית, אבל יותר מכל הוא הזדמנות של פעם בשנה לפגוש את כל קרובי המשפחה ולסוב לשולחן אחד גדוש ריחות ומטעמים וכוונות טובות. ואחר כך לדבר על זה עד שנה הבאה. אבל לא כולם זוכים לחוויה הזאת.

 

מאז פסח שעבר הגיעו לארץ למעלה מ- 22,100 עולים חדשים, בעיקר מחבר המדינות, אתיופיה, צרפת, ארה"ב וארגנטינה. חלק עלו בגפם, לרובם סיפורי חיים מרגשים, ולכולם משותף הרצון להיקלט ולהיות חלק מהחברה הישראלית. אבל לא לכולם יש עם מי לחלוק את החג, חלק מהעולים מוצאים עצמם בליל פסח ללא כל שולחן לסוב אליו. לפיכך, התגייסו Ynet והסוכנות היהודית כדי לוודא שאף אחד לא יישאר לבד ב"לילה הזה".

 

אם יש לכם כיסא אחד פנוי או יותר, ולא רק לאליהו הנביא, נודה לכם מאוד אם תפתחו את הדלת ואת הלב, אם רק לערב ליל הסדר ואם לחג כולו, וביחד נבטיח שהפסח הזה כולנו נהיה מסובין. 

 

ynet בשיתוף המחלקה לעלייה וקליטה בסוכנות היהודית מודים לכם מראש על היענותכם ומצרפים טופס "לאירוח עולים" אותו נשמח אם תמלאו. ניצור קשר עמכם בהקדם על מנת לתאם את הסידורים הכרוכים במפגש חוויתי זה. תודה וחג שמח.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פסח הוא קודם כל חג של "ביחד"
צילום: מיכל הלוי
מומלצים