שתף קטע נבחר

לידיעת הנהגים: גוררים גם באילת

לפעמים החגיגה נגמרת: עד כה נהנו הנופשים המגיעים לאילת, בעיקר בתקופות העמוס, מעצימת עין של רשויות הפיקוח העירוניות בכל הקשור לחניה במקומות אסורים. אבל כעת החוקים השתנו

היסטוריה באילת: בימים הקרובים יחלו פקחי העירייה לגרור את מכוניותיהם של הנופשים הרבים המגיעים לעיר ומחנים אותן במקומות אסורים.

 

עד כה נהנו אלפי הנופשים המגיעים לאילת, בעיקר בתקופת הפסח העמוסה, מעצימת עין של רשויות הפיקוח העירוניות בכל הקשור לחניה במקומות אסורים. מדי פסח גורמים הנהגים האלה המחנים את מכוניותיהם בצמתים, בתחנות אוטובוס ובעיקר על איי התנועה להפרעות תנועה ומסכנים בכך את חיי הנוסעים בכביש.

 

מעכשיו באילת כמו בתל-אביב: מכוניות שיוחנו במקומות אסורים ייגררו מכל רחבי העיר. עדיפות בגרירה תינתן לכביש אילת טאבה ובעיקר סמוך למסוף הגבול - שם בכל חג יש עומס אדיר של מכוניות של אלפי הישראלים העוברים את הגבול לסיני ומותירים את אותן מאחור.

 

הדו"ח על חניה שלא כחוק ינוע בין 100 ל- 250 שקלים, ואילו על הגרירה ייאלצו הנהגים להוסיף בין 358 ל- 538 שקלים, בהתאם לשעת הגרירה. הוסיפו לכך את מחיר הנסיעה במונית למגרש בפאתי העיר בו יאופסנו המכוניות, והרי לכם תוספת נכבדה לעלות החופשה.

 

מעיריית אילת נמסר בתגובה כי במקביל לתחילת הגרירות, יפתחו בשטח נמל אילת שני חניונים בתשלום, ובהם יהיו למעלה מאלף מקומות חניה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
חניה פיראטית בחוף הדרומי
צילום: ג'ו קוט
מומלצים