שתף קטע נבחר

הפדופיל איתי ליבוביץ' נדקר בכלא

ליבוביץ', המרצה עונש מאסר של 24 שנים בגין אונס קטינות, סירב לאפשר לאסיר העולם ניסים צרפתי להיכנס לתאו. בעקבות זאת התפתח ביניהם ויכוח במהלכו צרפתי שלף לפי החשד דוקרן ודקר אותו בחזה וביד

הפדופיל איתי ליבוביץ', המרצה 24 שנות מאסר בגין אונס קטינות, נדקר היום (ג') בחזהו ובידו במהלך ויכוח עם אסיר עולם.

 

ליבוביץ' בן ה-24 כלוא באגף השב"חים (שוהים בלתי חוקיים) הפלסטינים בכלא איילון, בו מרצים את עונשם גם אסירים יהודים פליליים. אחד מהם הוא אסיר העולם ניסים צרפתי, שביקש היום להיכנס לתאו של ליבוביץ'. אולם ליבוביץ' מנע ממנו להיכנס לתא, והתפתח ביניהם ויכוח שהפך לקטטה. לפי החשד, צרפתי שלף דוקרן מאולתר ודקר באמצעותו את ליבוביץ' בחזהו ובזרועו השמאלית.

 

הסוהרים השתלטו במהירות על המתקוטטים וליבוביץ' הועבר לטיפול במרפאה. הוא טופל על ידי  רופא הכלא ומצבו הוגדר טוב.

 

בעקבות האירוע האגף נסגר והאסירים הוכנסו לתאים. לכלא הוזמנה המשטרה אשר פתחה בחקירה.

 

צרפתי, השפוט למאסר עולם על רצח, נמצא בכלא מחודש פברואר 96' ועונשו עדיין לא נקצב.

 

ליבוביץ', שבעבר שימש כמדריך מחשבים במועדוניות לילדים משכבות מצוקה, מרצה את עונשו מחודש פברואר השנה, ונמצא באגף "השבחי"ם", הנחשב ל"שקט" יחסית.

 

ליבוביץ' הורשע בחודש ינואר השנה בעבירות של אונס וביצוע מעשים מגונים בילדות בנות 9-11 לאחר שהצליח להיכנס לבתיהן ולבצע את זממו.

 

אירוע התקיפה היום הוא האירוע השני שבו מותקף ליבוביץ'. כ-10 ימים לאחר משפטו, בזמן ששהה בכלא ניצן, אסירים שפכו מים על מיטתו, היכו אותו בצורה קשה בכל חלקי גופו תוך שהם קוראים לו "אונס קטינות, הלוואי שתסבול כמותן".    

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
ליבוביץ'. לא הפעם הראשונה
צילום: אבי כהן
מומלצים