שתף קטע נבחר

ישראלי גידל מחדש את העורלה ותיעד הכל באינטרנט

באתר חדש מפרט מעוז כהן, שלב אחר שלב כיצד "גידל" מחדש את העורלה, עד שכיסתה את האיבר כולו. בין שלל התיאורים הפלסטיים, ותצלומים של איבר מינו המחודש, מהלל בונה אתר "מילה רעה" את יתרונות העורלה, ותוקף ללא רחמים את המילה. אורולוג מומחה: "זוהי לא באמת עורלה, ומתיחתה גורמת לנזק בלתי הפיך"

אם חשבתם שראיתם כבר הכל באינטרנט, אתר חדש לוקח אתכם למקומות אחרים ורחוקים: ישראלי בשם מעוז כהן הקים אתר בו הוא מפרט, שלב אחר שלב, כיצד באמצעות מתיחות הדרגתיות, גידל לכאורה את עורלתו מחדש. עוד הוא מתריס כנגד ברית המילה, ונותן בשבחי כיסוי הפין המושלם, המביא לדבריו לעינוגים מיניים ומניעת מחלות.

 

לאחר שניסה כהן מספר שיטות, החליט לאמץ את שיטת הטי-טייפ, שהיא לדבריו, "הזולה והקלה ביותר להכנה". המצרכים: טייפ רפואי דביק. השיטה: "מותחים אותו מעל העטרה, מכווצים ומחברים לרצועה אלסטית שקושרים סביב הירך".

 

והתמונות מדברות בעד עצמן: אם להאמין למקוריותן ואמינותן, הרי שהשיטה עובדת: לאחר מתיחות יומיות בנות 12 שעות, 5 עד 6 ימים בשבוע למשך כשלוש שנים, החל העור "להתקפל מתחת לבסיס העטרה".

 

כהן מוסיף גם טיעונים רבים כנגד ברית המילה. לדבריו, מאבד הפין הרבה מאוד מרגישותו המינית, החדירה בעת קיום יחסי מין נעשית קשה כואבת ומסוכנת יותר, האורגזמה נחלשת, קיימת חשיפה לזיהומים והפין פגיע יותר להידבקות במחלות.

 

האם יש ממש בדבריו? ד"ר עופר שנפלד, אורולוג ומומחה לבעיות מין מהמרכז הרפואי הדסה, חושב אחרת: "אם שמים את העורלה תחת מתח מתאים, בהחלט אפשר להאריך אותה" מסביר שנפלד, "בתרבויות עתיקות עשו את זה. ניתן למתוח רקמה ימינה שמאלה קדימה ואחורה, אם עושים זאת באופן הדרגתי. אך האם זו באמת עורלה? לא, זהו סתם עור של פין".

 

שנפלד טוען כי מתיחת העורלה אינה מחזירה או מגבירה תחושות אבודות. "עור העורלה שונה מעור הפין", הוא מסביר, "ומתיחת עור הפין, אינה יוצרת עורלה מחדש". שנפלד עוד מזהיר כי תהליך המתיחה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.

 

אשר למילה, טוען שנפלד כי הנושא אמנם בויכוח, אולם קיים קשר בריאותי בין ברית המילה למניעת מחלות: "ברוב הארצות בהן יש תפוצה גדולה של סרטן הפין אין מילה", הוא אומר, "קיים קשר סביבתי בין היעדר מילה לסרטן צוואר הרחם, קיים קשר בין זיהומים בדרכי השתן בתינוקות לבין אלה שאין להם מילה. לכן לפי העדויות הנסיבתיות יש יתרון במילה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: זום 77
מילה רעה? לפחות ע"פ מעוז כהן
צילום: זום 77
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים