שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לב אמיץ

  ערוץ ויוה, 189 פרקים

  קורחה ואנשי הכפר מגלים שקוסטה לא נמצא בארון, ושהוא לא מת. אליסה מזדעזעת לגלות שמנואל בחיים. פדרו ממשיך בהזיותיו. מרסדס מחליטה לנסוע עם סנטיאגו. הורסיו נואש ומסתגר בחדרו עם נשק. הילדה באה לבקש מקלרה לנסות לעזור לו. קלרה מגיעה ומנסה לדבר על לבו של הורסיו אך ללא הועיל , הורסיו יורה בעצמו. מרסדס מגלה שסנטיאגו הוא בעצם פדרו. קלרה מתגייסת לעזור להורסיו לאחר שהוא ירה בעצמו, למורת רוחו של קורחה.

   

  הילדונת מספרת לפונסה שהיא בהריון. מנואל נעזר באסקובר כדי לאיים על פונסה. הוא חוטף את הילדונת ושולח לפונסה קווצת שיער שלה. פונסה מבין את המסר ויוצא לדבר עם קורחה. הוא לוקח אותו אתו למקום מחבואו של קוסטה בתואנה שהוא מסגיר את קוסטה לידיו ולא להיפך. פונסה מסגיר את קורחה לידיו של מנואל כדי להציל את בתו הילדונת.

   

  כולם מבקשים את עזרתו של הורסיו אבל הוא לא מוכן לעשות כלום. דריו ואליסה עוזבים את המלון. דריו מבקש מאנה לבוא איתו אבל היא נשארת לעזור לקלרה. קוסטה צולב את קורחה כאילו היה ישו. קוסטה צולב את קורחה כאילו היה ישו וחושב שישיב את הארץ המובטחת. אסקובר, העוזר של קוסטה עומד לבגוד בו, וקוסטה יורה בו.

   

  הוא מגיע לבית החולים וכך נודע לפונסה ולהורסיו על מקום הימצאו של קורחה. כולם מגיעים למקום ומצילים את קורחה הגוסס. אנשי הכפר יורים בקוסטה למוות. אנה מקריבה את חייה למען אחותה וטובעת בנהר. סנטו ומסינה מגדלים את הילדים של בנם המאומץ ושל פיפו יחד איתם. מצ'ה מציעה להורסיו נישואים ורוצה לעזוב את העיירה. קלרה יולדת את בנו של קורחה, שממשיך לשדוד בנקים וחנויות תכשיטים ונמלט מהמשטרה.

   

  פרקים קודמים

   

  הורסיו נותן לקלרה את המסמכים שחיפשה כשקורחה מחפה עליה. קוסטה מביים עם הורסיו מעין מקרה של ירי כדי לתפוס את קורחה ולא מצליח. מרסיה מנסה להרעיל את דריו כדי שלא יתחתן עם אנה אבל הוא ניצל והם מתחתנים. הניתוח של מצ'ה עובר בהצלחה.

   

  אסקובר עוצר את קוסטה למראית עין בגלל המסמכים שנתנה לו הילדונת. כשהוא מתכוון לשחרר אותו נכנס חימנס ועוצר את שניהם. מצ'ה חושבת שסנטיאגו הוא פדרו. דריו הולך לדבר עם מרסיה, היא נאבקת בו, נופלת ומאבדת את ההכרה. פונסה מתכוון לשחד את השופט של קוסטה. קוסטה נמלט מהכלא והולך להרוג את השופט.

   

  פונסה מואשם במותו של השופט ומוכנס לכלא יחד עם קוסטה. קלרה מגיעה לתחנת המשטרה, קוסטה דוחף אותה והיא נפגעת בבטנה. דוקטור ויאר מספר לאנה שהוא גילה אצל מרסיה גידול בראש. קוסטה נמלט שוב מהכלא, שורף את המסמכים והורג את אמריקו. אנה שומעת על מצבה של קלרה ומשכנעת את קורחה להתפלל איתה למענה. כאביה של קלרה נפסקים בדרך נס.

   

  טטה מסתירה את קוסטה במרכזייה ופונסה מטפל בו. אנה מחזירה את מרסיה לביתה של אליסה. הרופא מאשר שתינוקה של קלרה ניצל. אמו של פדרו מופיעה אצלו לאחר ששמעה על מותו כביכול. אליסה מוכרת את המלון. הורסיו מכריז על פרס למי שיעזור למצוא את קוסטה. בעוד הכפר תובע את הסגרתו, מופיע מישהו עם גופתו של קוסטה.

   

  אמו של פדרו מגלה שהוא הרג את סנטיאגו ומתחזה לו, והוא קושר אותה בחדרו במלון. הורסיו רואה שאביו זז, ומבין שקוסטה לא מת. קורחה חושד שקוסטה חי. מצבה של מרסיה מתדרדר ואנה מטפלת בה. אמו של פדרו מנסה לברוח והוא הורג אותה. סנטו ואנשיו עוצרים את ההלוויה של קוסטה ומאיימים לשרוף אותו.

   


  פורסם לראשונה 13/05/2004 12:59

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים