שתף קטע נבחר

הכי יפה שיש

רגע לפני תחרות "מיס יוניברס" - גל גדות, הנציגה שלנו, מספרת ל-ynet על ההכנות האחרונות, ההתרגשות וההימור שלה (אוקראינה או נורווגיה)

"אני אוהבת להקשיב למוזיקה, לרקוד ולטייל הרבה, אני אוהבת לעשות הכל! החיים נהדרים!" באלה המילים מצוטטת באתר של מפעל "מיס יוניברס" האשה שלנו בתחרות, גל גדות. לפני שלושה שבועות נחתה גדות בקיטו, בירת אקוודור, יממה לפני האירוע היא מתפנה לספר ל-ynet איך היא מעבירה את הזמן עד הרגע הגדול .

 

"רוב הזמן אנחנו בעיקר בראיונות ובחזרות" היא מספרת, "עד עכשיו היינו בכל מיני אירועים, הסתובבנו ברחבי העיר ונפגשנו עם המקומיים. השתתפנו גם בקוקטיילים ואני ביקרתי את אנשי הקהילה היהודית בעיר ובבית השגריר הישראלי".

 

איך התחושה?

 

"נהדרת, אבל אני מתגעגעת מאוד לארץ. לשמחתי המשפחה שלי  - אבי, אמי ואחותי - הגיעה לכאן היום, והם יהיו איתי בתחרות".

 

והבנות אחרות?

 

"מקסימות... כבר יש תכנונים למפגשים חובקי עולם".

 

יש כבר בורסת הימורים לגבי הזוכה?

 

"אני יכולה לתת לך רק את ההימור שלי, שזה הנציגה של אוקראינה, או של נורווגיה, שהיא גם השותפה שלי לחדר".

 

בתחילת מאי המריאה גדות כשבאמתחתה שלוש מזוודות ("אובר וייט קטן", היא מגדירה), עם שמלות שעיצב במיוחד לה דני מזרחי, מעצב העל. במהלך הטקס תעטה גדות לפחות שתיים מתוך שלוש השמלות, וכמובן תעלה על הבמה במסגרת סיבוב בגדי הים המפורסם. אם תזכה, תהייה גדות הישראלית השלישית בהיסטוריה שזוכה בתחרות ומביאה נחת לעם היושב בציון, אחרי רינה מור ולינור אברג'יל. בינתיים היא מתמקדת בחזרות ולא מעזה לפנטז על הזכייה.

 

"אני עושה את מה שאני יכולה הכי טוב שאפשר, ברור שהפנטזיה קיימת, אבל היא די מודחקת בשלב הזה. בגלל הקרבה לתחרות סדר היום שלנו הוא מאוד אינטנסיבי ואנחנו מועסקות כמעט כל הזמן".

 

איך מתמודדים עם הלחץ?

 

(צוחקת) "'רסקיו' (תמצית פרחי באך), ובעיקר נהנים מהלחץ ולא נלחצים".

 

בראיון שערכו עם גדות אנשי מיס יוניברס לקראת התחרות היא מתבקשת לתאר את עצמה במילה אחת. "הכי חברותית" הוא הביטוי שבחרה. בארץ מחזיקים לגדות אצבעות החברים, המשפחה בראש העין והחבר עומרי, שנמצא אתה כבר שנתיים וחצי. בנוסף למשפחתה, נמצאת אתה באקוודור גם מנהלת תחרות מלכה היופי מטעם שבועון "לאשה".

 

יש לך קשר עם החברים והמשפחה בארץ?

 

"רק מיילים וטלפונים פעם ביום".

 

תוכניות ליום שאחרי?

 

"קודם כל נעבור את הגשר, אחר כך נתפנה לתכנן תוכניות. בכל מקרה אני עדיין מלכת היופי של ישראל לשנת 2004".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גדות ברגע ההכרזה בארץ
צילום: תומריקו
"אובר-וייט קטן"
צילום: עידו לביא
לאתר ההטבות
מומלצים