שתף קטע נבחר

יהלום: "ראש הממשלה התחרפן, נפל על הראש"

חברי כנסת מהימין זועמים על דברי ראש הממשלה בוועדת חוץ וביטחון, שם אמר כי התוכנית המדורגת תושלם עד סוף שנת 2005. ח"כ יהלום: "המפד"ל תעשה הכל כדי שתוכניתו לא תצא לפועל". ח"כ חזן (ליכוד): "שרון ייאלץ להתנתק מכסאו, נחליף אותו". ודווקא בגוש קטיף אופטימיים, וקובעים: שרון יהפוך בקרוב ללא רלוונטי, כמו אמירתיו

חברי ועדת חוץ וביטחון מהימין יצאו זועמים מהישיבה הבוקר (יום ד') בה הכריז ראש הממשלה שרון כי בתוך כשנה וחצי לא יישארו יהודים בגוש קטיף. ח"כ שאול יהלום אמר ל-ynet: "רה"מ התחרפן, נפל על הראש, המפד"ל תעשה הכל על מנת שתוכניתו לא תצא לפועל וכל רעיונותיו הנלוזים יהיו כעפרא דארעא".

 

 

ח"כ יחיאל חזן (ליכוד) אמר: "שרון ייאלץ להתנתק מכסאו. נחליף אותו על ידי מנהיג אחר מתנועת הליכוד". גם ח"כ אהוד יתום, מראשי המתנגדים להתנתקות, תקף : "נבחן את הדרכים בליכוד על מנת למנוע מראש הממשלה לממש את תוכניתו".

 

ואילו יו"ר תנועת ש"ס, ח"כ אלי ישי, אמר: "עדיף לפתוח במשא ומתן עם הפלסטינים מאשר לברוח כפי שמציג שרון בתוכניתו. ש"ס לא תתמוך ביציאה חד צדדית מעזה".

 

דווקא גורמים בגוש קטיף לא הביעו דאגה מדבריו של ראש הממשלה ואמרו: "התושבים משוכנעים שלאחר שבתקופה האחרונה הוכח שלא נותר שריד מהבטחותיו של ראש הממשלה בכל התחומים ומאחר ומדובר בשקרן כרוני, גם הצהרה זו תתפוגג באותה מידה". עוד אומרים בגוש קטיף: "שרון, שמבצע בדמוקרטיה 'תאונת פגע וברח', יהפוך בקרוב ללא רלוונטי ממש כמו אמירותיו".

 

בכיר ביש"ע אמר ל-ynet בתגובה: "אם ראש הממשלה ימשיך לדבר כך, עד 2005 הוא לא יהיה ראש ממשלה. הנכדים שלו יגורו בנצרים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל קרמר
"המפד"ל תעשה הכל". יהלום
צילום: מיכאל קרמר
צילום: אתר הכנסת
"נחליף אותו". חזן
צילום: אתר הכנסת
צילום: גלי תיבון
ש"ס לא תתמוך. ישי
צילום: גלי תיבון
מומלצים