שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקס בישראל: הגברים מדרום הארץ אלופים

  סקר חדש מגלה כי הגברים מדרום הארץ מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה פי 1.5 בהשוואה לגברים משאר חלקי הארץ, שליש מהם מקיימים יחסי מין 4 פעמים בשבוע ומעלה, 11% מהם אוהבים לעשות את זה במעלית

  גברי דרום הארץ הם הפעילים ביותר מינית בהשוואה לישראלים משאר אזורי הארץ, כך עולה מסקר שהזמינה רשת "מרפאות און". עוד עולה מהסקר כי הדרומיים אוהבים לעשות את זה גם במעלית, ובעיקר בסופי שבוע. הסקר כלל 680 מרואיינים, המהווים מדגם ארצי מייצג של האוכלוסיה היהודית הבוגרת בישראל.

   

  30 אחוז מהגברים בדרום מקיימים יחסי מין 4 פעמים בשבוע ומעלה, לעומת 20 אחוז מהגברים בשאר אזורי הארץ שמקיימים יחסי מין בתדירות שכזו. הגברים בדרום עושים פחות שימוש בכדורים לשיפור התפקוד המיני - 4% בלבד, בהשוואה ל- 10% מכלל הגברים במדינה. הויאגרה הוא הכדור הנפוץ ביותר להשריית זיקפה, והכדור הנפוץ השני הוא הסיאליס.

   

  הגברים בדרום אוהבים לעשות את זה במעלית: 11% לעומת 4% בלבד מהגברים בשאר אזורי הארץ. 8% מהדרומיים דיווחו שגם האמבטיה היא מקום אטרקטיבי.

   

  70 אחוז מהגברים בדרום דיווחו שהיו להם עד 10 פרטנריות למיטה במהלך חייהם, שיעור זה דומה לשיעור כלל הגברים בקטגוריה זו. שישי ושבת, הם הימים המועדפים לקיום יחסי מין בקרב הגברים בדרום, שיעור דומה לזה של הגברים והנשים בשאר חלקי הארץ.

   

  20 אחוז מגברי ישראל אוהבים לעשות את זה בטבע, החל בחוץ הים, בפארק, ביער או באגם. כלי תחבורה הם המקומות השניים בהעדפה: 17 אחוז דיווחו שהם אוהבים לקיים יחסי מין ברכב הפרטי, באוטובוס, רכבת, או במטוס.
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גבי מנשה
  במעלית. 11 אחוז
  צילום: גבי מנשה
  באמבטיה. 8 אחוז
  במטוס. 17 אחוז
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים