שתף קטע נבחר

ויאגרה משיבה מלחמה: תחלק גלולות התנסות חינם

יום לאחר שסיאליס הודיעה כי תחלק כדורים מתוצרתה חינם, החליטה ויאגרה לתת פייט, ומהיום זה יתאפשר גם בישראל. הגלולה חינם תינתן רק על פי מרשם רופא

יום אחד בלבד לאחר שמתחרתה הגדולה סיאליס הודיעה על השקת מבצע שבמסגרתו יקבל כל מי שירצה בכך שלושה כדורים חינם, מצטרפת ישראל לזירת ההתגוששות העולמית בין החברות: מהבוקר יוכל כל מי שירצה בכך לקבל כדורי ויאגרה חינם להתנסות על פי מרשם רופא.

 

המבצע שהציעה אתמול סיאליס הוא נועז במיוחד מבחינה שיווקית: פרט לכדורי סיאליס חינם, הבטיחו בחברה לשלם ללקוחות לא מרוצים עבור גלולות ויאגרה, או עבור תרופה שלישית נגד אימפוטנציה – לוויטרה. ויאגרה היא התרופה הנמכרת ביותר בעולם לטיפול באין אונות, והיא החלה לאבד נתח שוק עם השקת סיאליס בנובמבר אשתקד. לפני שלושה חודשים אף הודיעה פייזר, יצרנית ויאגרה, כי לקוחות אמריקניים "מתמידים" יוכלו לקבל ויאגרה חינם על כל 6 אריזות שיקנו בכסף מלא.

 

כדי לקבל את השובר שמאפשר גלולות התנסות בחינם, יש לפנות למוקד הרפואי של יצרנית הויאגרה, פייזר במספר 1-800-33-55-11 או לאתר האינטרנט של החברה, ולאחר מכן ללכת לרופא ולקבל ממנו מרשם לגלולה. בפייזר מציינים גם כי באתר ובקו החינם שלהם אפשר לקבל מידע דיסקרטי על נושאי בריאות מינית.

 

לדברי החברה, עשרות אלפי גברים ונשים פנו לקבלת מידע בנושאי בריאות מינית, מאז שהשיקה את קו המידע שלה ואת אתר האינטרט, לפני שמונה חודשים. בין הנושאים שנשאלו: כיצד ניתן לסייע בטיפול בהפרעות בתפקוד המיני, מהי שכיחות הבעיה, כיצד אפשר לשתף איש מקצוע בבעיות שלהם, ואיך ניתן לקבל מידע על הפרעות בתפקוד המיני.

 

ככל שהגברים מתבגרים, הפרעות בזקפה הופכת בהדרגה לנפוצה יותר, וההערכות הן שכ-50% מהגברים בגילאים שבין 40 עד 70 סובלים מהפרעות בזקפה ברמה זו או אחרת. בעוד שהשכיחות של הפרעות בזיקפה מלא היא כ-5% בגיל 40, היא עלולה להגיע ל-15%-25% בקרב גברים בני 65 ומעלה.

 

ויאגרה היא התרופה הנמכרת ביותר בעולם לבעיות בתפקוד המיני. ממחקר בו נבדקו גברים הסובלים מהפרעות בזקפה עולה כי למעלה משליש מאלה שנטלו 100 מ"ג ויאגרה הגיעו בתוך 14 דקות לזקפה שהובילה לקיום יחסי מין מוצלחים. השפעתה של הויאגרה נמשכת לפחות 4 שעות, וניתן לקחת אותה מדי יום. הסיאליס, לעומת זאת, מבטיחה אפשרות לזקפה במשך 36 שעות.

 

יחד עם זאת, ויאגרה מותווית לטיפול בהפרעות זקפה וניתנת על פי מרשם רופא בלבד. השימוש בתרופה אסור לחולים הנוטלים תרופות להקלת תעוקת חזה, באופן רציף או לסירוגין, משום שקיימות תגובות בין תרופתיות בין ויאגרה לבין ניטראטים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ויאגרה וסיאליס. כדורים חינם לכל דורש
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים