שתף קטע נבחר

במקום זריקה - משחה?

מפחידות אתכן הזריקות? אין בעיה - לכו על משחות. הנה מה שיש לשוק המתפתח הזה להציע וכמה זה עולה

בוטוקס, מתברר, מגיע גם בקרמים קוסמטיים, הטוענים ליעילות - כמעט כמו של ההזרקה עצמה. האומנם? "זה יותר בגדר שמועה", אומר ד"ר רובינפור. "עד היום לא נעשתה עבודה מדעית שקובעת שקרמים של בוטוקס עובדים, וחיפשתי בכל מקום. אני אישית ראיתי אנשים שהשתמשו בסרום וזה עבד אצלם מצוין, אבל יש לעגן את הממצאים במחקר מדעי ולא מסחרי. יש לקחת קבוצת ניסוי, למרוח להם בוטוקס בצד אחד בלבד של הפנים ולחכות ולראות איך זה באמת משפיע, אם בכלל".

 

  • אז מה יש בשוק: סרום BIOTOXA של מעבדות ג'יג'י מורכב משני חומרים פעילים: ארג'רלין ואנטרקטסין, שאמורים להפחית את עומק הקמטים ולמנוע התכווצויות שרירים בפנים. "זהו התחליף האולטימטיבי לזריקות הבו - טוקס", אומרים בג'יג'י. המחיר: 400 שקל.

 

  • בנוסף לסרום מעניק בית הספר לקוסמטיקה ג'יג'י אקדמי טיפולי BIOTOXA , שכוללים החדרת לחות ובוטוקס ומומלצים החל מגיל 30. רונית הדדי, מורה בכירה בג'יג'י אקדמי, ממליצה על שני טיפולים בהפרש של שבועיים - כל טיפול נמשך עד שעה וחצי, והמחיר הוא 250-300 שקל. בין לבין מומלץ למרוח את הסרום באופן עצמאי.

 

  • קרם 'מיוקין' מבית וישי מבטיח להיות "התשובה הקוסמטית הקרובה ביותר לפעולת הבוטו - קס", ונטען שהוא התכשיר הקוסמטי הראשון בעולם שמתקן קמטים ומותח את עור הפנים באמצעות הרפיית שרירים. מחירו 260 שקל ל-50 מ"ל.

 

  • לאנקום מציעה את 'רסולושן', קרם שמגביל את המכניזם שיוצר את קמטי ההבעה ובולם את היווצרותם והעמקתם. על פי הבטחת היצרן, בקרם הושקעו עשר שנות מחקר ו-11 פטנטים. המחיר: 420 שקל ל-50 מ"ל.

 

  • הלנה רובינשטיין פיתחה את 'אקספרסיוניסט', שמעכב את פעולתו של הסידן, שהוא אולי בריא לעצמות אבל מעודד כיווץ תאים. יש קרם, או סרום לטיפול מרוכז. המחיר: 440 שקל.

 

  • 'רינקל דיקריס' של לוריאל מכיל חומצה בוסוולית: שרף ארומטי שמופק מקליפת עץ הבוסווליה, שגדל במערב הודו והוא בעל השפעה מרפה ומרגיעה. מחירו זול יחסית: 140 שקל בלבד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים