שתף קטע נבחר

העבודה מתעוררת עם קמפיין "מושחתים נמאסתם"

ראשי העבודה נזכרו שהם באופוזיציה, ומקווים שהנגבי והמינויים ישמשו קרש קפיצה. ממחר: קמפיין חדש עם הסיסמא הישנה והטובה של שלהי כהונת שמיר. על מרכז הליכוד אומרים שם: "כבר לא יודעים אם הכלב מכשכש בזנב או הזנב מכשכש בכלב"

"מושחתים נמאסתם, הליכוד הביתה" - זוהי הכותרת של קמפיין ארצי חדש, בו פותחת מפלגת העבודה מחר (יום ה') בעקבות הנחייה ישירה של היו"ר, שמעון פרס.   

 

במפלגה, שראשיה כנראה החלו להפנים את העובדה שפניהם אינם לשולחן הממשלה, החליטו לנצל את שעת הכושר של פרשות המינויים הפוליטיים, ולצאת חזיתית נגד הליכוד. הסיסמא שנבחרה אינה מקרית: היא כיכבה בקמפיין שהעלה בשעתו את יצחק רבין ז"ל לשלטון, ב-1992.

 

במסגרת הקמפיין ייתלו שלטים ומודעות ברחבי הארץ, ייערכו משמרות מחאה בצמתים ויחולקו סטיקרים לנהגים.

  

בעבודה מבטיחים שהקמפיין יהיה ממושך, אף שעלותו, לטענתם, נמוכה מ-5,000 שקלים, וכל העבודה נעשית בהתנדבות. יוביל את הקמפיין ראש מטה השטח של המפלגה, יורם מרציאנו, בשיתוף עם קבוצה גדולה של צעירים וחברי "נוער העבודה" מרחבי הארץ.

 

"מפלגת העבודה אומרת לליכוד 'די לשחיתות', לא יכול להיות שבכל פעם בה הליכוד בשלטון - השחיתות היא נחלתם של השרים", הסביר מרציאנו.

 

מארגני הקמפיין מקווים שעם פתיחתו, יצטרפו אליו גם מתנדבים שאינם חברי מפלגה, "כדי להוקיע את השחיתות של הליכוד".

 

יורם דורי, ראש אגף ההסברה בעבודה, אמר ל-ynet: "צריך לשים סוף להשחתת המידות וליחסים המאוד מורכבים בין חברי הכנסת של הליכוד לחברי המרכז. היום אנחנו לא יודעים אם הכלב מכשכש בזנב או הזנב מכשכש בכלב. זה בלתי נסבל".

 


פורסם לראשונה 02/09/2004 19:19

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל כהן
כבר לא בדרך פנימה. פרס
צילום: טל כהן
צילום: תומריקו
שעת כושר. הנגבי עם חבר מרכז
צילום: תומריקו
צילום: תומריקו
"הזנב מכשכש בכלב". ועידת הליכוד
צילום: תומריקו
מומלצים