שתף קטע נבחר

'שלם וצפה': "צ'רלטון" רוצה את ה-NBA

החברה המחזיקה בזכויות השידור על ליגת העל והליגה האנגלית, רוצה להוסיף ללוח השידורים גם את ליגת הכדורסל הטובה בעולם. לערוץ הספורט, ששידר את המשחקים עד היום, אין חוזה מובטח לעונה הבאה עם ה-NBA. עוד בתכנון: מהדורת חדשות יומית

אחרי משחקי הליגה האנגלית המשודרים בתשלום והתכניות להשתלט על משחקי הכדורסל בליגת העל, יכולים גם אוהדי ה-NBA לשים בצד כמה שקלים לקראת העונה הקרובה. זאת לאחר שחברת "צ'רלטון" החלה לבדוק אפשרות לרכישת זכויות השידור ממשחקי ה-NBA, אותם שידר עד היום ערוץ הספורט.

 

בניגוד לשנים קודמות, נכון להיום אין בידי ערוץ הספורט חוזה עם הנהלת ה-NBA על שידורי המשחקים, והמשא ומתן פתוח לכל גורם שידור שמעוניין לרכוש את הזכויות. גורמים בצ'רלטון אישרו את הידיעה: "אנחנו מתכוונים להוסיף ולהביא תכנים לשידורים שלנו, ושידורי ה-NBA הם חלק חשוב מהתכנון לעונה הקרובה".

 

בערוץ הספורט אמרו בתגובה לכוונתה של צ'רלטון לשדר את משחקי ה-NBA כי הם בטוחים שהשידורים יישארו בידיהם, בהתאם להסכמים קודמים עם הנהלת הליגה.

 

במקביל להיערכות להוספת שידורים ישירים, החלו בצ'רלטון לעבוד גם על הפקת מהדורת חדשות ספורט יומית שתשודר בכל יום בשעה 20:00 במשך כשעה.

 

המהדורה תשודר ללא תשלום ובצ'לרטון מאמינים שדרכה יהיה ניתן למשוך צופים נוספים לשידורים בתשלום מהליגה האנגלית וליגת העל.


פורסם לראשונה 22/09/2004 23:52

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
סדרת הגמר האחרונה. מהשנה בתשלום?
צילום: איי פי
מומלצים