שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רובי

  ויוה, 115 פרקים

  פרקים 115-114

   

  רובי מאבדת את כספה. אלחנדרו מגלה את תרמיתה של רובי בקשר להפלה ואומר לה שהוא אוהב רק את מריבל ולא אותה. רובי נפצעת באורח קשה לאחר שהיא נופלת מקומה גבוהה. מריבל מבטלת את נסיעתה מ רובי בורחת מבית החולים ונשבעת לפגוע במריבל ואלחנדרו. השניים מתחתנים ועוברים לגור בניו יורק. קייטאנו מת. כעבור 18 שנה אלחנדרו ומריבל חוזרים למקסיקו ורובי מורה לפרננדה להתקרב אליו ואל בנו כדי להרוס את משפחתם. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 114-110

   

  מריבל נחושה בדעתה להיפרד מאלחנדרו. זה מסרב לנתח את הקטורבשל שנאתו אליו, אך לבסוף משתכנע לנתחו. רובי מפצירה בו להרוג אותו כדי שהוא לא יהרוג אותה. הקטור מת בניתוח ואלחנדרו מאשים את עצמו.

   

  אליסה ואלנה מאשימות את אלחנדרו שהרג את הקטור בגלל רובי. חנרו מבקש מרובי לא לבוא להלוויה. רובי מבלה את הלילה עם הרוזן. רובי מנסה להתקרב לאלחנדרו, אבל הוא כועס עליה מאוד. המשטרה עוצרת את אלחנדרו כחשוד ברצח הקטור.

    

  אלחנדרו נעצר. ממצאי הניתוח מפלילים אותו. רובי יורשת את כל נכסיו של הקטור, לתדהמת אליסה. רובי מבקשת מלוסיו שיעזור לה לשחרר את אלחנדרו מהכלא, ובתמורה הוא דורש ממנה להיות המאהבת שלו.

   

  רובי מגלה שברמודס קשור למותו של הקטור. מריבל מסכימה לעזוב את אלחנדרו בתמורה לכך שרובי תשחרר אותו. ארנסטו מגלה שאביו מושחת ומשתף פעולה עם המשטרה. במהלך עימות בין לוסיו לברמודס נפלט כדור שהורג את לוסיו. השוטרים רודפים אחרי ברמודס, שהרג בשגגה את ארנסטו.

   

  רובי מאבדת את כספה. אלחנדרו מגלה את תרמיתה של רובי בקשר להפלה ואומר לה שהוא אוהב רק את מריבל ולא אותה. רובי נופלת מקומה גבוהה ונפצעת קשה. מריבל מבטלת את נסיעתה. קייטאנו מגלה לכריסטינה שהוא גוסס.


  פורסם לראשונה 29/09/2004 11:01

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים