שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חדש: אזור ללא סלולרי במסעדה בניו-יורק
  כמו האזורים ללא עישון, הקצתה מסעדה בניו-יורק אזור מיוחד לכאלו שאינם משוחחים בטלפון הנייד. ההחלטה התקבלה לאחר שפסיכולוג העניק ייעוץ טלפוני לזוג נשוי במשך חצי שעה

  הלו? את שומעת? אני במסעדה מה זה מהממת: כמה פעמים הרגשתם שבא לכם לטבול את הסלולרי של השכן למסעדה בכוס יין או בקפה חם? במסעדת "דה ויניארד" בניו-יורק חושבים כמוכם, והקצו אזור מיוחד לכאלו שמשתיקים את הטלפון הנייד, לפני שהם מתיישבים לאכול.

   

  המסעדה החליטה להקצות אזור מיוחד ל"לא מדברים בנייד", לאחר שלקוחות רבים התלוננו על הרעש שמפריע בעת הסעודה. בריטני פיקוק ממסעדת "דה ויניארד" סיפרה: "התארח אצלנו פסיכולוג, שבמשך חצי שעה העניק ייעוץ טלפוני לזוג נשוי, ולקוחות שישבו בשני שולחנות סמוכים התלוננו".

   

  פיקוק אמרה: "בשעת הסעודה, יש אנשים שאינם רוצים לשמוע שיחות טלפון, ויש אחרים שבאים באמצע היום ומעוניינים לשוחח בטלפון. אם מישהו מקבל שיחה באזור ה'לא מדברים בנייד', אנחנו מבקשים ממנו לצאת החוצה, או לעבור לאזור שבו מותר לדבר".

   

  בו לנדרי, הסועד במסעדה מפעם בפעם, אמר: "שיחות בטלפון נייד זה מפריע, זה רועש. בדרך כלל, מדברים בקול רם יותר בטלפון, וזה מפריע לאווירה השקטה. במסעדה צריכה להיות אפשרות לדבר, אם יש מקרה חירום, אבל נחמד שיהיה מקום שבו תוכל לסעוד, מבלי שיפריעו לך".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חדש: אזור ללא סלולרי במסעדה בניו-יורק"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הפרעה באמצע הארוחה. ארכיון
  צילום: אביגיל עוזי
  שיחה מאוד חשובה. אילוסטרציה
  מומלצים