שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ערוץ 10: מצטערים על הפגיעה בח"כ אברהם

  הרשות השניה ובכירי הערוץ דנו בתוכניתו חסרת המשמעת של אסף הראל. בכירי הערוץ דיווחו כי הושגה הבנה

  ועדת הטלוויזיה של הרשות השנייה קיימה היום (ה') בירור עם ראשי ערוץ 10 בנוגע לתכנים הבעייתיים ששודרו לאחרונה בתכנית "כל לילה עם אסף הראל". מטעם הערוץ נכחו בין היתר המנכ"ל ניר למפרט, מנהל התכניות שי אביבי והיועצת המשפטית דבורה קמחי, וכן יוצרי התוכנית המפיק חיים מנור והמגיש אסף הראל.

   

  מנכ"ל הערוץ, ניר למפרט, ציין בפני הוועדה כי בעקבות האירועים האחרונים שופרו והודקו מנגנוני הבקרה על התכנית במטרה לצמצם הישנות של מקרים דומים בעתיד. כמו כן, התייחס למפרט לצעדים שנעשו ע"י הערוץ לתיקון הפגיעה באנשים שונים.

   

  מדוברות הערוץ נמסר כי "הנהלת ערוץ 10 הדגישה במהלך השימוע את הערכתה לתוכנית. הערוץ גאה ומגבה את התוכנית, ועם זאת מצר על פגיעה ברגשותיהם

  של ח"כ רוחמה אברהם ואחרים. נציגי הערוץ הציגו בפני הוועדה את הלקחים ומנגנוני הבקרה הפנימיים שפותחו בימים האחרונים, שיאפשרו 'לכל לילה' להמשיך לשדר ולקבוע סטנדרטים חדשים של טלוויזיה איכותית, דעתנית ונושכת. האווירה בשימוע הייתה חיובית ומפרגנת הן לתוכנית והן לאנשי ערוץ 10. במהלך הדיון עלתה ביקורת שהתייחסה למקרים ספציפיים אך יחד עם זאת, כל אחד מחברי הוועדה הקפיד לציין לחיוב את חשיבות הז'אנר הסאטירי בכלל ושל התוכנית בפרט".

   

  מפיק התוכנית חיים מנור אמר ל-ynet כי הושגה הבנה בין הצדדים: "הם דיברו, אנחנו הקשבנו, אנחנו דיברנו והם הקשיבו, בהחלט היה דו שיח. אני מניח שהבנו אחד את השני, שני הצדדים הבינו שיש מגבלות לכוח, אנחנו לא יכולים לעשות מה שמתחשק לנו וגם הם לא, אנחנו הבנו שהכוח שלנו מוגבל והם הבינו שגם הכוח שלהם, עכשיו צריך לחיות ביחד".

   

  מהרשות השניה נמסר כי לאחר שנציגה שמעו את נציגי הערוץ, וקיימו דיון מעמיק על גבולות הסאטירה ועל האחריות הציבורית והתקשורתית הנדרשת מערוץ 10, תגבש הוועדה בימים הקרובים את המלצתה לאישור מועצת הרשות השנייה. יש לציין כי אתמול כבר הודיעה הרשות על סנקציות ראשונות נגד הערוץ, בשל ההפרות.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים