שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אמא ל-14 מירושלים ילדה שלישיה בלידה רגילה
  חרדית בת 38 ילדה שלישיית בנות בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים. "התפללתי לריבונו של עולם שבנותיי ייצאו לאוויר העולם בלידה טבעית ולא בניתוח קיסרי", סיפרה האם. מנהל המחלקה סיפר שבחדר הלידה היתה "תחושה מדהימה, כל תינוקת התקבלה בתרועות גיל"

  "מאז שגילו בבדיקות האולטרה סאונד שאני נושאת ברחמי שלושה עוברים, התפללתי לריבונו של עולם שאני לא אזדקק לניתוח קיסרי ואלד אותם בלידה טבעית". סיפרה אמש (ד') חרדית בת 38 מירושלים, אם ל-14 ילדים, שילדה שלישיית בנות בריאות בבית החולים "ביקור חולים" בעיר.

   

  "באחת מבדיקות האולטרה סאונד", סיפרה, "האחות אמרה לי שהיא מברכת אותי בלידה טבעית. בכלל לא ידעתי שזה אפשרי במקרה של שלישיה. מאותו יום

  התחלתי להתפלל לריבונו של עולם שתהיה לי לידה טבעית. כשהתחילה הלידה האחות קראה לכל הצוות לניתוח קיסרי, אבל אני התחלתי להתווכח איתה. בסוף נכנס מנהל המחלקה והחליט להתחיל את הלידה בחדר ניתוח, כדי שאפשר יהיה לעשות ניתוח קיסרי אם צריך".

   

  מנהל מחלקת נשים ויולדות, ד"ר חיים יפה, סיפר שמצבן של התינוקות והאם מצוין. לדבריו, בדרך כלל הריון עם שלישיה מוגדר כהריון בסיכון גבוה, אך האם לא התייחסה אליו כך. "זאת הלידה ה-14 שלה, הלידה הקודמת היתה לידת תאומים. ד"ר רפאל זילברמן ואני היינו המיילדים. בלידה כזו רופא אחד מיילד ורופא שני בודק באולטרה סאונד את העובר הבא. ההרגשה בחדר הלידה היתה מדהימה, היו תרועות גיל על כל תינוקת שיצאה".

   

  לדברי ד"ר יפה, רוב מוחלט של לידות של שלישיות בעולם מתבצעות בניתוח קיסרי. "היה לה מזל. אם היא לא היתה מגיעה בזמן, היא היתה עוברת ניתוח קיסרי".

   


  פרסום ראשון: 10.11.04, 23:10
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אמא ל-14 מירושלים ילדה שלישיה בלידה רגילה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים