שתף קטע נבחר

שריד: בהדחת מזרחי עזרא התייצב לצד הגנבים

על פי ח"כ שריד, "עכשיו יוכלו כל עברייני הארץ, לרבות חברים במרכז הליכוד לפעול בלי מורא מזרחי, ורק מורא אלפרון, עוז ורוזנשטיין יהיה עליהם". בליכוד מברכים על ההדחה. השר לשעבר לנדאו: "מוטב מאוחר מאשר אף פעם"

ח"כ יוסי שריד קורא להתפטרותו של השר גדעון עזרא שהדיח הערב (יום א') את ניצב מזרחי מתפקידו כראש אגף חקירות.

 

לדברי שריד, "ייתכן שמזרחי עשה שגיאות אבל הוא איש ישר ואמיץ שלא נבהל מפני פוליטיקאים מושחתים. בישראל מתנהל עכשיו מאבק גורלי בין שוטרים לבין גנבים וגדעון עזרא התייצב הערב עם הגנבים. עכשיו יוכלו כל עברייני הארץ לרבות חברים במרכז הליכוד, לפעול בלי מורא מזרחי ורק מורא אלפרון, עוז ורוזנשטיין יהיה עליהם".

 

לעומתו, בליכוד מברכים על החלטת השר עזרא. יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט, ח"כ מיכאל איתן, בירך את השר גדעון עזרא ואמר כי "זה היה המינימום שהתבקש מהמימצאים הקשים שנחשפו בוועדת החוקה בנושא האזנות הסתר הבלתי חוקיות שבוצעו באחריותו של מזרחי".

 

ח"כ איתן ביקש מהשר שינקוט בצעדים נוספים מהם יובהר לכל כי "המלחמה בפשע ובעבירות של אישי ציבור לא תיפגע אלא תקבל חיזוק בשורות המשטרה ואגף החקירות".

 

גם השר לביטחון פנים לשעבר, חבר הכנסת עוזי לנדאו בירך את השר גדעון עזרא על החלטתו להדיח את ניצב משה מזרחי מתפקידו. לדברי לנדאו, "מוטב מאוחר מאשר אף פעם". לנדאו ציין בתגובתו להדחה כי הוא פנה בעבר ליועץ המשפטי לממשלה לשעבר, אליקים רובינשטיין, בבקשה לבחון את התנהגותו של מזרחי. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תומריקו
שריד. שעזרא יתפטר
צילום: תומריקו
צילום: זום 77
ח"כ מיכאל איתן. מברך
צילום: זום 77
צילום: דן בלילטי
ניצב משה מזרחי
צילום: דן בלילטי
מומלצים