שתף קטע נבחר

הילדים היו רעים - המתנות הוצעו ב-eBay

זוג הורים מטקסס החליטו להעניש את שלושת ילדיהם על התנהגות פרועה, והציעו למכירה את המתנות שקנו להם לחג המולד: משחקי וידיאו בשווי 700 דולרים. האב הסביר: "סנטה איננו מרוצה כלל מכך שהם רבים ביניהם, מקללים ואף עושים תנועות מגונות"

מיליוני ילדים חגגו ברחבי העולם את חג המולד, אך עבור שלושה אחים בארה"ב לא היה זה יום שמח במיוחד. המתנות שאותם היו אמורים לקבל לכבוד החג הוצעו למכירה באינטרנט על-ידי אביהם, באתר המכירות eBay.

 

אביהם של השלושה - בני 9, 11 ו-15 - מיוסטון שבטקסס, הבהיר להם כי סנטה איננו מרוצה כלל מכך שהם רבים ביניהם, מקללים ואף מכוונים אחד כלפי השני תנועות מגונות שונות.  

 

עניין ידוע הוא, המועבר בשירים וסיפורים רבים בקרב הנוצרים, כי את המתנות בחג המולד מקבלים רק אותם ילדים שלאורך השנה כולה היו ילדים טובים. סנטה קלאוס, כך נאמר, מברר בטרם בואו העירה אם הילדים היו "טובים" או "רעים".

 

האב והאם הזהירו את ילדיהם כי מערכת משחקי הוידיאו מתוצרת "נינטנדו", ושלושה משחקים שהגיעו עמה - יימכרו במכירה פומבית אם לא יתחילו להתנהג כמצופה מהם.

 

האב: "היינו חייבים לשים לזה סוף"

 

"אני לא צוחק. מדובר בשלושה ילדים שלא מגיע להם, הם עברו את הגבול. הלילה ישבנו והראנו להם את מה שהם לא יקבלו לחג המולד השנה. גם את עץ האשוח אוריד כבר מחר", הצהיר האב בפרסום ב-eBay. "אם לא תקנו אתם, נחזיר לחנות", הוסיף המוכר שהזדהה באתר כ-magumbo-2000.

 

לילה של התנהגות רעה בצורה בלתי רגילה מצד הילדים הוא שהוביל למעשה. "בדרך כלל הם ילדים באמת מאוד טובים", אמר האב. הוא אף הודה שיתכן שהוא ואשתו אף אחראים להתנהגותם בכך שאינם מחמירים עמם דרך קבע.

 

"היינו חייבים לשים לזה סוף", ציין האב בהתייחסו להתנהגות הילדים שגרמה לו להעמיד למכירה משחקי וידיאו בשווי 700 דולרים שהיו מיועדים לילדיו לחג החשוב ביותר של השנה.

 

האב סיפר כי מאז המעשה, האם בוכה ללא הפסק. "אני לא מראה את זה כלפי חוץ", הוא אמר, "אך גם אני בוכה עמוק בפנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
למכירה: מתנות החג.
צילום: רויטרס
סנטה. איננו מרוצה.
צילום: רויטרס
מומלצים