שתף קטע נבחר

סטנלי פישר: "לכבוד הוא לי להיות נגיד בנק ישראל"

סיטיגרופ נפרדת מסגן היו"ר שלה, סטנלי פישר, המיועד לתפקיד נגיד בנק ישראל. מנכ"ל סיטיגרופ, צ'אק פרינס: "ניסיונו של פישר ומומחיותו יחסרו לנו מאוד". פישר: "הייתה לי הזכות בשלוש השנים החולפות להיות חלק מהמוסד הפיננסי המוביל בעולם"

"לכבוד הוא לי לקבל את ההצעה להיות נגיד בנק ישראל". כך מסר היום (ב') הנגיד המיועד, סטנלי פישר, בהודעה לעיתונות שהוציאה קבוצת סיטיגרופ, שפישר משמש בה בתפקיד סגן היו"ר.

 

"עתה, עם חזרתי לפעילות במגזר הציבורי וכאשר אני עומד בפני האתגרים של תפקידי החדש, אני מלא הוקרה על ההזדמנות שניתנה לי לעבוד עם הצוות

המוכשר של הנהלת סיטיגרופ. היתה לי הזכות, בשלוש השנים החולפות, להיות חלק מהמוסד הפיננסי המוביל בעולם", אמר פישר.

 

מנכ"ל סיטיגרופ, צ'אק פרינס, אמר בהודעת החברה: "סטן היה נכס חשוב ביותר לצוות ההנהלה של סיטיגרופ. ניסיונו במגזר הציבורי לפני שהצטרף לסיטיגרופ ומומחיותו בכלכלה ובמדיניות מונטרית יחסרו לנו מאוד. סטן עבד ללא הרף כדי לבסס קבוצת מגזר ציבורי חזקה, ואנו מצפים שהקבוצה תמשיך לצמוח ולהתפתח גם אחרי עזיבתו".

 

מיד לאחר שהצטרף לסיטיגרופ כסגן יו"ר בפברואר 2002, הפך פישר לנשיא סיטיגרופ אינטרנשיונל וליו"ר ועדת הסיכון של המדינה. בשנה האחרונה התמנה לראש קבוצת המגזר הציבורי בתאגיד סיטיגרופ הגלובלי וקבוצת בנקאות ההשקעות. במסגרת תפקידו החדש קידם וחיזק את יחסיה של סיטיגרופ עם ממשלות בכל העולם, ומילא תפקיד מפתח בקידום מחוייבותה של סיטיגרופ ליוזמות מיקרו-פיננסיות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי אף פי
פישר: נכס חשוב
צילום: איי אף פי
מומלצים