שתף קטע נבחר

המורה מהחטיבה בהרצליה מואשם באונס 2 תלמידות

עמיר כהן, שמתגורר כיום ברמת-השרון, מואשם באונס, מעשים מגונים ומעשי סדום בשתיים מתלמידותיו. מתברר: רק לפני 3 חודשים הוא נידון לעבודות שירות, לאחר שנתפס בביתו חומר פורנוגרפי בו נראים קטינים

כתב אישום הוגש היום (ב') בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד עמיר כהן, בן 33, מורה בחטיבת ביניים בהרצליה, בעבירות של אונס, מעשים מגונים וניסיון למעשה סדום בקטינה, בעילה אסורה בהסכמה, מעשי סדום ומעשים מגונים בשתי תלמידות שלו.

 

לפני כשלושה חודשים בלבד נידון כהן לעבודות שירות לאחר שבביתו נתפסו מאות קבצי מחשב בהם תועדו יחסי מין בין מבוגרים לקטינים.

 

על פי כתב האישום הנוכחי, כהן נאשם כי החל משנת 1998 ועד 2000, כשתלמידתו היתה בת 12, תלמידת כיתה ז', אנס אותה בתדירות של פעם בשבועיים, עשה בה מעשים מגונים וניסה לבצע בה מעשה סדום תוך שהוא מנצל את היותו המורה שלה, את גילה הצעיר, תמימותה וחוסר ניסיונה.

 

על פי אחד האישומים, לקראת סוף 98', אסף כהן את התלמידה מביתה והוביל אותה לחורשה ברמת השרון, שם הכניס את ידו מתחת לחולצתה, נגע בחזה ונישק אותה. כשבועיים לאחר מכן אסף אותה שוב בשעות הערב, עצר את מכוניתו באזור נטוש וביקש ממנה להתפשט ואז ליטף את איבר מינה ואנס אותה.

 

לטענת הפרקליטות, במשך השנים אנס אותה כהן, ביצע בה מעשים מגונים וניסה לבצע בה מעשה סדום כאשר היתה בת פחות מ-14. על מעשים אלו הוא נאשם באונס. על המעשים שביצע בה כאשר היתה מעל גיל 14, הוא נאשם בבעילה בהסכמה וביצוע מעשים מגונים תוך ניצול יחסי חינוך.

 

כהן מואשם בביצוע מעשים דומים גם בתלמידה אחרת, בת 15, ועל פי כתב האישום, הוא נהג לקחת אותה למקומות חשוכים בקרבת מקום מגוריה, ושם לבעול אותה.

 

הפרקליטות ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו וטענה כי בידיה הודאותיהן של שתי הקטינות, כאשר אחת מהן אף מתארת את הידרדרות מצבה הנפשי בעקבות המעשים וכן את עדותו של אביה של אחת מהן, שסיפרה לו על יחסיה עם המורה כאשר היתה בת 16.

 

לטענת הפרקליטות, מעשי האונס הממושכים, בתוספת החומר הפורנוגרפי שנמצא בדירתו בעבר, מצביעים על עיסוקו הרצוף בתכנים מיניים הנוגעים לקטינות, באופן המעמיד בסיכון את ציבור הקטינות ולכן אין לשחררו למעצר בית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
המורה הנאשם, עמיר כהן
צילום: אבי כהן
מומלצים