שתף קטע נבחר

סלקום מעלה את תעריפי זמן האוויר ב-14%

מצטרפת לפלאפון ולפרטנר שכבר הודיעו על עליית תעריפים בעקבות הורדת דמי הקישוריות ב-1 במרץ. חשבון ממוצע של לקוח סלקום יתיקר ב-2%

אפקט הקישוריות מכה שוב: חברת סלקום הודיעה היום (ה') כי החליטה לייקר את תעריפי זמן האוויר בתוך הרשת בשיעור של 14% בשוק הפרטי, וב-5% בשוק הצעירים. זאת, בשל הורדת מחיר הקישוריות (שיחות בין הרשתות) בשיעור של 30% שכפה משרד התקשורת על חברות הסלולר משרד התקשורת החל מה-1 במרץ. 

 

המהלך של סלקום יגרום לעלייה ממוצעת של 2% בחשבון הטלפון הסלולרי של משתמש ממוצע, כאשר משתמש שמרבה לדבר מחוץ לרשת ייהנה מהוזלה של 6% בחשבון.

 

סלקום מצטרפת בכך לפלאפון ולפרטנר, שכבר הודיעו החודש על עליית מחירי זמן האוויר בתוך הרשת בשיעור של כ-20%,  בשל הורדת דמי הקישוריות. מסלקום נמסר, כי כל לקוח יקבל במכתב אישי את עדכון התעריפים שרלוונטי אליו, אליו תלווה חוברת עם כל המסלולים החדשים שמציעה החברה.

 

סלקום, כמו פלאפון ופרטנר, השיקה במקביל להעלאת התעריפים גם מסלולים חדשים ללקוחות עם הטבות שונות, המלווים בדמי מנוי חודשיים. בנוסף, השיקה סלקום שתי חבילות SMS חדשות המוזילות את תעריפי ההודעות ב-70%-75% (200 הודעות ב-19.90 שקל לחודש או 500 הודעות ב-39.90 שקל).

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סלקום. עלייה ממוצעת של 25 בחשבון
מומלצים