שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  למה שלא תאמצו לכם דולפין?

  עמותת מחמל"י, העוסקת בחקר והצלת יונקים ימיים, מציעה באתרה לאמץ אחד מ-16 הדולפינים המבקרים בחופי ישראל, וכך לתרום להמשך פעילותה. עד גמר המלאי

  מחמל"י היא עמותת מתנדבים למחקר והצלת יונקים ימיים, שהוקמה ב-1994, ופועלת במכמורת, בחסות המכון ללימודי ים באוניברסיטת חיפה. הארגון, היחידה מסוגו במזה"ת המדברי, עוסק בחינוך, מחקר, הצלה וסיוע ליונקים ימיים, שבראשם הדולפינים, יונקים חביבים וידידותיים.

   

  האתר מציע הסברים חשובים ומעניינים אודות פעילות העמותה, המתנדבים הצעירים וחובבי המים, וכן כולל מידע אודות סוגי ומינים של דולפינים ויונקים

  אחרים (כמו לוויתנים למשל), זכו לשמות מוזרים לגמרי, כמו עבשן קטלני, זיפיוס חלול-חרטום או סטנלה ברודה, כאשר כל אחד מהם כולל איורים וצילומים, נתונים כמו משקל, סימנים מזהים ועוד.

   

  עוד ניתן למצוא קישורים לאתרים רלוונטיים בחו"ל ובארץ, אלבום תמונות מרהיב ומעורר געגועים (לקיץ) וקנאה (למתנדבים ברי המזל), וכן את השוס האדיר: אמצו דולפין. כן, כן, לא רק לוחמים, חתולים, כלבים או ילדים ממדינות עולם שלישי, מהיום אפשר לאמץ גם יונקים ימיים חכמים וחיכניים.

   

  180 שקלים לשנה

   

  אתר המרכז מציע לאימוץ 16 דולפינים, בעלי שמות טבעיים לגמרי (אורית, ויקטור, פותחן, טוויגי, דני, עופר, איתמר ואחרים), שנצפו בשנים האחרונות בחופי הארץ, וכל אחד מהם זוכה לתמונה, הסבר על שמו ועליו, וכדומה. האימוץ אינו כולל כמובן לינה והזנה, ו-180 השקלים שתידרשו לשלם בעבורו, משמשים "להמשך מחקר הדולפינים, ולאפשר לנו לדעת יותר על הדולפין שאימצתם ושאר הדולפינים לאורך חופי הארץ", כפי שנכתב באתר.

   

  כל הדולפינים אגב, זוהו באמצעות תמונת צדודית סנפיר הגב (dorsal fin) שלהם, שעל פי המומחים, מהווה מעין "טביעת אצבע" של הדולפין, ו"משמשת כאחת השיטות העיקריות והחשובות המשמשות למחקר יונקים ימיים בעולם".

   

  אם התנאים מתאימים לכם, תוכלו לשלוח את הכסף לעמותת מחמל"י, ובתמורה תקבלו את תמונת הבן החדש, תעודת אימוץ (מהודרת), ובמשך שנה תוכלו להשוויץ ולומר לכולם שיש לכם דולפין אישי. מהרו לפני שייגמרו (רוני שני)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים