שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אסי עזר יוצא מהארון

  בראיון שיתפרסם מחר ב"ידיעות אחרונות" חושף הכוכב הצעיר את נטיותיו המיניות

  בצעד אמיץ חושף אסי עזר (מנחה ב"אקזיט" לבית HOT3) את נטיותיו המיניות בראיון שיתפרסם מחר I') במוסף שבעה ימים של "ידיעות אחרונות". קבלו ציטוטים נבחרים.

   

  על הילדות: "תמיד הרגשתי משיכה לגברים, היה לי ברור מגיל צעיר שזה שם, ושאני יכול לבחור אם להתעסק עם זה או לא. בחרתי שלא, כי נמשכתי גם לבנות".

   

  על ההתאהבות בגבר שלצידו אותו פגש לראשונה במהלך ראיון עבודה: "הסתכלתי על הבחור שראיין אותי, והדבר הראשון שאמרתי לעצמי היה 'אלוהים, תעשה שהוא לא הומו'. הרגשתי שזה הגבר הראשון שיכול לגרום לי ליפול. הוא קיבל אותי לעבודה, ומהרגע שהבנתי שהוא הומו התפתחה בינינו מערכת יחסים של אהבה-שנאה... וככל שהזמן עבר הרגשתי שאני הולך ומתאהב".

   

  על הפעם הראשונה בבר של גייז: "כשהתיישבנו בבר הייתי בפראנויה מוחלטת. ראיתי פתאום הומואים. איך הם מדברים, איך הם מתנשקים ונוגעים. וראיתי אנשים שאני מכיר שהם הומואים, וזה בכלל היה קטסטרופה מבחינתי. כי אם אני פה, אז מה הם חושבים עליי... ואני משתכר ומשתכר ומוביל לזה שאני אישן אצלו... והוא שולח ידיים וזה עושה לי משהו בגוף, אבל אני נסוג ואומר לו 'מה פתאום, שלא תעז'. כי באותו רגע אני עדיין סטרייט בחשיבה שלי".

    

  על החשיפה למשפחה: "נסעתי לחולון באמצע השבוע, שזה כבר מאוד חריג. ואמא שלי שהיא אישה חכמה מיד שאלה אם הכל בסדר. 'יש לך מישהי?' היא שאלה. אמרתי לה - 'לא, יש לי מישהו'. והפרצוף שלה פתאום מזדקן בשלושים שנה".

    

  על ההחלטה לצאת מהארון בעיתון: "רציתי שהשליטה תהיה בידיים שלי. לא נעים לקרוא כתבות שמרמזות על זה או מזכירות שהייתי במסיבת גייז ואני כאילו שומר על זכות השתיקה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אסי עזר. יוצא מקופסת הנעליים
  צילום: שמואל יערי
  לאתר ההטבות
  מומלצים