שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האם שלמה ארצי ושלום חנוך יופיעו ביחד?

  בתעשייה מדברים על מופע קרוב בקיסריה. רשמית, אמרגני האמנים לא מאשרים

  בשנים האחרונות עלה לא פעם הרעיון להפגיש על במה אחת את שני ענקי המוזיקה הישראלית שלום חנוך ושלמה ארצי. מסיבות כאלה ואחרות, שקשורות בין היתר בלוחות הזמנים הצפופים, עד היום לא צלחו ניסיונות הגישוש. בימים אלה ממש, למרות שרשמית העניין מוכחש, מתוכנן מופע משותף שיתקיים כנראה ביולי בקיסריה.

   

  מה שהתחיל כשמועה קיבל משנה תוקף ביום ג' השבוע במהלך טקס חלוקת פרסי לנדאו של מפעל הפיס. באירוע הוענק פרס לשלום חנוך. כמחווה לזוכה הוקרן במהלך האירוע סרטון וידאו קצר ובו חלק שלמה ארצי שבחים לחנוך. שעות ספורות לפני תחילת הטקס התקבלה בקשה מנציגיו של ארצי לערוך מחדש את הסרטון, כשבחלק שנחתך פנה ארצי לחנוך וביקש ממנו לקיים מופע משותף. גורמים בהפקה אמרו ל-ynet כי הסיבה לבקשה לערוך מחדש את הסרט, נבעה ככל הנראה מהכוונה לפרסם ידיעה נפרדת על שיתוף הפעולה העתידי בין חנוך לבין ארצי - ואי רצון לפגוע ביחסי הציבור לפרוייקט המשותף.

   

  במשרדו של חיים סלוצקי, אמרגנו של ארצי מכחישים, אבל לא פוסלים את הרעיון על הסף: "מישהו מנסה להפיץ שמועה שאנחנו פשוט לא יודעים איך לעצור אותה. היו בעבר גישושים שלא הבשילו מכיוון שלארגן מפגש בין שני ענקים שכאלה זה מורכב. כרגע אין שום דיבור, לא התקיימו שום מגעים מול עופר נבארו מנהלו של שלום ובטח ששום דבר לא נסגר. מצד שני זה רעיון טוב ואולי עכשיו לאור גל השמועות ייפתח חלון. אנחנו לא אומרים שאין סיכוי שיקרה, אבל אין תאריכים ולעת עתה אין מופע". תגובתו של נבארו, מנהלו האישי של שלום חנוך, טרם התקבלה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  שלום חנוך
  צילום: רפי דלויה
  שלמה ארצי
  צילום: סמדר שילוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים