שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הראל ביטוח תמכור ביטוחי בריאות בחו"ל
  המשנה למנכ"ל החברה: במדינות במזרח אירופה ובדרום מזרח אסיה יש מעמד בינוני שלא מקבל את שירותים רפואיים מספקים

  חברת הביטוח הראל תשווק ביטוחי בריאות במזרח אירופה ובדרום מזרח אסיה. כשלב ראשון נמצאת החברה במגעים מתקדמים לקראת כניסתה לשוק ביטוחי הבריאות ברומניה ובולגריה. בכך תהיה הראל החברה הראשונה שתפעיל ביטוחי בריאות בחו"ל, אם כי חברות ביטוח נוספות פועלות בחו"ל בענפי ביטוח אחרים.

   

  רמז ראשון לפעילות בחו"ל היה ניתן לקבל בדו"חות השנתיים של החברה, שבהם צוין כי הראל בוחנת פעילות במזרח-אירופה. "בחרנו לנסות ולהפיק תועלת

  מהניסיון שיש להראל בתחום ביטוח הבריאות בישראל", אמר אתמול ירון ענבר, המשנה למנכ"ל החברה. ב-2004 רשמה הראל רווחי שיא של 405 מיליון שקל.

   

  עוד אמר ענבר כי "יש מקום להשתמש בידע שצברנו בארץ ובמקומות אחרים בעולם, כשהאסטרטגיה היא לבחור במקומות שבהם יש אוכלוסיה רלוונטית, במעמד בינוני ומעלה, וכן הסדרי בריאות שלא נותנים כיסוי מלא לצרכי האוכלוסיה". ענבר אמר עוד כי גוש מדינות מזרח אירופה עבר רפורמה בתחום הרפואה, ונוצר מעמד בינוני שמודע לכך שיש שירותים רפואיים נוספים שאינם ניתנים במדינה.

   

  הראל תפעל בחו"ל באמצעות שותפים מקומיים, שיעברו השתלמות אצל של מדריכים החברה. ביטוחי הבריאות שתשווק הראל יהיו שונים מארץ לארץ, אבל כולם יכללו שירותים בסיסיים, הכוללים את האפשרות לבחור רופא, קיצור תורים, ועדיפות במקומות אשפוז.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים