שתף קטע נבחר

פלאפון מעלה תעריפי ה-sms בשיעור של עד 21%

חודשיים לאחר שמחירי השיחות עלו בעקבות הורדת מחיר הקישוריות, מעלה פלאפון את תעריפי משלוח הודעות ה-sms. פלאפון: מדובר במהלך מתחייב

לא עברו חודשיים מאז העלאת תעריפי זמן האוויר בתוך הרשת של חברות הסלולר בעקבות הורדת מחיר הקישוריות, ובחברת פלאפון החליטו שוב לנקוט בצעד דומה, הפעם בתעריפי ה-sms. וכך, לאחר שלקוחות פלאפון ספגו בחודשיים האחרונים תוספת שנעה בין 6.4% ל-23.7% לחשבון החודשי, הם ייאלצו לספוג עלייה נוספת.

 

הפעם מעלה פלאפון ללקוחותיה וללקוחות אסקייפ את תעריפי ה-sms בשיעור של עד 21% - התייקרות אותה יספגו מנויים שמשלמים 32 אגורות להודעה וייאלצו לשלם 39 אגורות להודעה (תעריף הקישוריות של ה-sms עמוד על 5 אגורות להודעה). ההתייקרות תיכנס לתוקף ב-3 במאי. סלקום ופרטנר, אגב, כבר העלו את תעריפי ה-sms יחד עם העלאת מחירי השיחות לפני כחודשיים.   

 

תעריפי חבילות ה-sms של פלאפון יתייקרו אף הם: כך, לדוגמה, חבילת 25 הודעות SMS בחודש תעלה 7.90 שקל לחודש, כלומר 31.6 אגורות להודעה. חבילת 50 הודעות SMS בחודש תעלה 13.90 שקל לחודש - 27.8 אגורות להודעה. חבילת 100 הודעות SMS בחודש תעלה 22.90 שקל לחודש - כלומר 22.9 אגורות ליחידת SMS.

 

התייקרות נוספת תחול על  משלוח ליעדי sms נבחרים במסלולי אסקייפ, שיעמוד מעתה על 19 אגורות להודעה. משלוח הודעה ממכשירי 822i, IMAX, ו-2000i יעמוד מעתה על 31 אג' פלוס זמן אוויר תקשורת נתונים. עלות משלוח הודעה במסלול ESC&GO תעלה ל-24 אג' ובמסלולי IZI - 39 אגורות.

 

פלאפון: המהלך מתחייב מירידת הקישוריות

 

מפלאפון נמסר בתגובה, כי "מדובר בחלק ממהלך עדכון התעריפים המתחייב מירידת הקישוריות. פלאפון היא החברה הסלולרית האחרונה שמעדכנת את תעריפי הודעות ה-SMS, בעקבות הורדת הקישוריות.

 

"יחד עם זאת, פלאפון מציעה ללקוחותיה מספר רב של תעריפים מוזלים להודעות SMS: מסלול משפחה מעניק ללקוחות 50 הודעות SMS חינם לכל בן משפחה, לשליחה במשפחה, בכל חודש; מסלולי הצעירים – מעניקים ללקוחות תעריף אחיד FIX של 29 אגורות להודעת טקסט. בנוסף מציעה פלאפון חבילות SMS חודשיות".

 

העדכון לא יחול על מסלול מועדון יותר, מסלול לכבדי שמיעה, מסלולים בהם קיים תעריף sms אחיד, לקוחות עסקיים שקיבלו הודעה אחרת, מסלול  אסקייפ פיקס ויעדים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים