שתף קטע נבחר

אני רוצה לנוח

"אני לא יודע מה יהיה בעתיד, אבל אני רוצה קצת לנוח. לנוח פירושו לא לאמן או להחליף אווירה". פיני גרשון מתלבט לגבי העתיד, מודה לאמא ולאלוהים ולא שוכח לפרגן לאוהדים

רציתי להיות מאמן הקבוצה שתנצח את צסק"א מוסקבה בגמר. בעקבות ההצלחות שלהם העונה - הם הפסידו רק משחק אחד - היה ברור לי שכקבוצה ביתית כל הלחץ יהיה עליהם. אבל היה לי טוב גם לנצח בגמר את טאו כי היא בהחלט קבוצה חזקה מאוד, ומזה תקופה ראינו אותה כמועמדת להיות בגמר.

 

זכינו שנה שנייה ברציפות בגביע אירופה בזכות הכישרון שלנו. צריך ללמוד מאיתנו איך לחגוג. מי שנכנס בסיום המשחק לחדר ההלבשה השמח שלנו הבין למה מכבי תל אביב אלופה כל כך הרבה שנים.

 

זמן קצר אחרי המשחק קיבלתי שיחה מרגשת. על הקו היה הרופא שהציל לאחרונה את אמא שלי. אמרתי לו: "בזכותך אמי ראתה עוד גביע".

 

אני לא יודע מה יהיה איתי בעתיד. שאלו אותי אם בשנה הבאה, כשהפיינל פור יהיה בפראג, אגיע לשם. בטוח שאהיה שם, אבל לא בטוח מה אעשה. אני רוצה קצת לנוח. לנוח פירושו לא לאמן או להחליף אווירה. אבל יכול להיות שעוד חודש-חודשיים אשנה את דעתי. אני אשב עם האנשים במכבי תל אביב שנתנו לי הזדמנות לזכות בשלושה גביעים, ונראה.

 

אני לא יכול לסיים בלי להודות לקהל הנפלא שלנו. "שאפו" לכולם. כמה ימים לפני הפיינל פור היה חשש שהרבה לא יגיעו. כשראיתי שהאולם במוסקבה כולו צהוב חשבתי שאני נמצא בתל אביב. זהו עוד סימן לגדולה של כולנו. תודה לאוהדים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
בזכות האוהדים
צילום: איי פי
מומלצים