שתף קטע נבחר

העיר לנערים שהפריעו בטקס יום הזיכרון ונדקר

נער בן 17 מתיכון באשדוד נדקר לאחר שהעיר לקבוצת נערים שהפריעו במהלך טקס יום הזיכרון. הוא נפצע קל ואושפז. המשטרה עצרה חשוד אחד ובכוונתה לעצור נוספים

"חטאו" של נער בן 17 הלומד בתיכון באשדוד היה שביקש מקבוצת נערים לא להפריע לטקס יום הזיכרון בבית הספר. אחד מהם דקר אותו בתגובה ברגלו ופצע אותו באורח קל. המשטרה עצרה חשוד בן 17 ובכוונתה לעצור שני חשודים נוספים - הדוקר וחברו.

 

האירוע התרחש במהלך טקס יום הזיכרון בבית הספר. קבוצת נערים הפריעה למהלך הטקס. "הנער הנדקר, שהדבר הפריע לו מאוד, פנה לקבוצת הנערים וביקש מהם שלא יפריעו לטקס", סיפר ל-ynet ראש אגף חקירות ומודיעין במשטרת אשדוד, רב-פקד שמעון פורטל, "הנערים הללו החליטו לא לעבור על כך לסדר היום, ובסוף הטקס קראו לו הצידה. אחד מהם שלף סכין ודקר אותו".

 

הנער נדקר בירכו ונפצע באורח קל. מנהל בית הספר אמר: "הנער אמר להם שוב ושוב שהם מפריעים והם החליטו לדקור אותו. הנערים הללו רצו לשבש את הטקס והצעיר שנעצר הוא עבריין שאנו לא מכירים אותו. מיהרנו להזעיק את אחות בית הספר. במקביל הזעקנו את מד"א והמשטרה שהגיעו במהירות למקום". הנער הפצוע הועבר להמשך טיפול בבית החולים קפלן ברחובות.

 

בחקירתו הכחיש הנער העצור את החשדות המיוחסים לו, אך בכוונת המשטרה להביאו בפני שופט להארכת מעצרו, משום שיש בידיה ראיות לכאורה התומכות בחשדות נגדו.

 

"אני רואה את זה בחומרה " אומר רפ"ק פורטל, "בכל פעם אנו מזועזעים מאירועי אלימות של בני נוער אבל לבוא עם סכין לבית ספר ביום זיכרון זה מזעזע אותי ברמה האישית".

 

הממונה על החינוך בעיריית אשדוד, אסתי פילוס, מגיבה: "זה בהחלט אירוע חמור. לבוא ביום זיכרון עם אולר לבית הספר ולבצע דבר כזה. אנו עדיין לא מעודכנים בכל הפרטים, כיוון שהיינו בטקסי הזיכרון במהלך היום. אני אתעדכן בפרטים ואנו רואים זאת בחומרה רבה. אין לי ספק שהנהלת בית הספר תטפל בזה משמעתית וחינוכית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
זירת דקירה. ארכיון
צילום: אבי כהן
מומלצים