שתף קטע נבחר

אולמרט: "נתניהו מושחת"

המתיחות הגואה בזמן האחרון בין נתניהו לאולמרט שוברת שיאים: עד עתה הסתתרו השניים מאחורי "מקורבים", עכשיו אולמרט מוריד את הכפפות ומדבר בקולו: "החיבור בין נתניהו לבראל הוא מושחת, מסריחה שם עסקה אפלה". לשכת שר האוצר: "דברי הבל וכזב של פוליטיקאי שעבר זמנו"

הסלמה לא רק בצפון: שר התמ"ת, אהוד אולמרט, תקף בחריפות את שר האוצר, בנימין נתניהו, ואמר כי : "החיבור בין נתניהו ליוסף בראל הוא חיבור מושחת. כשנכנסנו לישיבה ההיא, בה הודח בראל, הסריחה למרחק עיסקה אפלה".

 

אולמרט הוסיף: "כל ההתנהלות המטורפת של נתניהו זה איבוד שיווי משקל נפשי". את הדברים אמר שר התמ"ת בתוכנית 'הקבינט', שתשודר מחר בערב (שבת) בערוץ 2.

 

מלשכת שר האוצר נמסר כי "בניגוד לדבריו של אולמרט, 32 מיליון שקל לא הועברו לרשות השידור משום ששר האוצר הורה לא להעבירם עד שלא

תבוצע תוכנית התייעלות ברשות השידור. מעבר לכך, דבריו של השר אולמרט הם המשך לדברי ההבל והכזב של אדם שמנסה לעשות כותרות אך בעצם הוא פוליטיקאי שעבר זמנו, פוליטיקאי שסיים את דרכו בליכוד".

 

אלו רק האחרונות בשורות התבטאויות לא נעימות שהוחלפו באחרונה בין שני השרים הבכירים. כך, מקורבי נתניהו אמרו כי אולמרט הוא "צ'אושסקו הישראלי". זאת, יממה לאחר שאולמרט האשים בישיבת הממשלה את נתניהו בהטעיית הממשלה בכל הנוגע לדו"חות הכספיים של רשות השידור. לדברי המקורבים: "התנהלותו של אולמרט ברשות השידור נועדה לצרכים פוליטיים אישיים בלבד".

 

לדבריהם, "אולמרט גמר את דרכו בליכוד. זמנו עבר ולכן הוא מחפש כל הזמן כותרות ומחפש לעשות תרגילים מלוכלכים. הוא עושה את זה דרך שליחיו שיצר ברשות השידור. מדובר באדם שמגחך את דבריו של עצמו. הוא אמר שלא תהיה פוליטיזציה של רשות השידור וזה לא יאומן כמה הוא עצמו עושה פוליטיזציה.

 

"אף אחד לא האמין שהוא יעשה את זה כל כך מהר. התנהגותו מזכירה משטרים חשוכים

כמו של צ'אושסקו. עם זאת, זה לא יעזור לאולמרט וכל מעשיו לא יחפו על חולשתו בתוך הליכוד".

 

מקורביו של אולמרט לא נשארו חייבים זמן רב מדי, והגיבו על התגובה: "נתניהו יצא מדעתו. תמיד ברגעי מבחן נתניהו מאבד את השליטה. הוא פאניקר ידוע. אחרי שניסה לעשות פוטש לראש הממשלה, איים להתפטר והצביע נגד ההתנתקות, עכשיו הפך לגרופי של יוסף בראל, צמד חמד שכזה". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
אולמרט. "צ'אושסקו הישראלי"?
צילום: רויטרס
צילום: עטא עוויסאת
נתניהו. עסקה אפלה?
צילום: עטא עוויסאת
מומלצים