שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  2 בניינים נוספים יוקמו בפרויקט מגדלי נאמן בת"א
  עו"ד אייבי נאמן וחברת אזורים החליטו לבנות את השלב השלישי והאחרון בפרויקט דירות היוקרה. אשטרום תהיה הקבלן הראשי ובנק הפועלים יספק לפרויקט ליווי פיננסי. ההשקעה בבנייה נאמדת ב-25 מיליון דולר, לא כולל קרקע

  למגדלים הצבעוניים של יעקב אגם, בין הרצליה לת"א, עומדים להצטרף שני מגדלים. עו"ד אייבי נאמן וחברת אזורים החליטו

  לבנות את השלב השלישי והאחרון בפרויקט דירות היוקרה מגדלי נאמן, בצפון החדש של ת"א. לפי התכנון, ייבנו בפרויקט עוד 2 מגדלים בני 11 קומות, שיכילו 132 דירות, על

  מגרשים המשקיפים לחוף הים.

   

  דירות אלה צפויות לשאת תגי מחיר בין הגבוהים בת"א. בשני הבניינים החדשים יהיו 12 פנטהאוזים בשטח של 230 מ"ר -

  נוסף למרפסת ששטחה 70 מ"ר. מחירו של כל פנטהאוז יהיה 2 מיליון דולר. דירות בנות חמישה חדרים ובשטח של 180 מ"ר יימכרו בכ-700 אלף דולר. אשטרום תהיה הקבלן הראשי ובנק הפועלים יספק לפרויקט ליווי פיננסי. ההשקעה בבנייה נאמדת ב-25 מיליון דולר, לא כולל קרקע. האדריכלים יהיו ניסן כנען וגיל שנהב.

   

  היזמים החליטו להיכנס לשלב ג' לאחר שכבר מכרו 170 מתוך 200 הדירות בשני השלבים הראשונים של הפרויקט. כיום כולל הפרויקט 4 מגדלים ועוד 3 בניינים נמוכים. עם רוכשי הדירות בפרויקט נמנים משקיעים מחו"ל, מנכ"ל החברה לישראל, יוסי רוזן, עו"ד אייבי נאמן ורעיתו דליה, וכן יעקב אגם, שהפך את חזיתות הבניינים לציור קיר ענק, בחוזה של 3 מיליון שקל.

   

  אחד המגרשים המיועד לבניית 32 דירות, מתוך 132 המתוכננות, נמצא בבעלות העירייה. בימים אלה מתנהל מו"מ על עיסקה שבה תמכור העירייה לאזורים ולנאמן את חלקה בפרויקט, במחיר שיקבע שמאי. המחלקה המשפטית של העירייה בוחנת אם אפשר למכור את המגרש לשותפים, ללא מכרז.

   

  עם השלמת הפרויקט, כנראה ב-2007, יהפוך פרויקט מגדלי נאמן לשכונת המיליונרים המובילה של ת"א. הפרויקט המוגמר,

  שירוצף ברחובות הולנדיים, יכלול עם השלמתו 330 דירות, מועדון דיירים ובית כנסת פרטי.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים