שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  טריפל רוע

  שלוש מכשפות בוחשות גורמות לאלה ממקבת להיראות חביבות כמו אורי אומנותי

  על שלוש מדרובות עומדת "טלנובלה בע"מ", ולא, דנה בלום לא נמנית עימן. ביצ'יות באות והולכות. אני את הארס שלי אוהבת עם מרשם לזאנאקס, קמצוץ מגלומניה וקורטוב של נטיות רצחניות, ואני מקבלת אותו מבטי, טליה ומירי, שלוש מכשפות בוחשות, שגורמות לאלה ממקבת להיראות חביבות כמו אורי אומנותי.

   

  בטי היא ללא ספק יקירת המדור. בכל פעם שאני רואה את האף הפדרו אלמודוברי הזה, אני פשוט מרגישה שיהיה בסדר. היא כל כך מצחיקה שזה כואב. לא ברור מה מניע אותה, אבל אללי, איך שהיא נעה. אולי היא רוצה את אבי, אולי היא רוצה להתנקם בשרית על משהו, אולי היא סתם רעבה. מה שלא יהיה, דבר אחד הולך ומתבהר - היא בת זונה של מלצרית.

   

  גם אצל טליה הכל בטירוף שלנו. היא בעצמה מסתובבת ומספרת כמה היא מצ'וגעת ובלתי צפויה. אומנם הצהרות כאלה עלולות לפעמים ליצור בילד-אפ מוגזם, אבל טליה גם מקיימת. השבוע היא השיגה את זרעו המיוחס של שון דרך סימומו האכזרי, מה שהופך אותה לאשמה באונס. מילא זה, אבל אחר כך להשאיר את הילד מזיל ריר על הרצפה וללכת לבחור עגלות? לא קצת מוגזם? נותר רק לקוות שהיופי פוסח על דור ושייצא לה ולד עם השארם של אבא של שון.

   

  גם מירי התגלתה כמאגר בלתי נדלה של טראומות עבר, דיכאון רב שכבות ובעיית שתייה בשלבי פיתוח. כל מי שלידה מת, כך קוננה הדיווה, ולמען האמת נתנה את הקטע המרגש ביותר של השבוע. אז נכון שקרו עוד דברים - רננה גילתה שכפיר שיקר לה, אפרת גילתה שהיא בהיריון, ודנה גילתה שהיא בעצם נורא בודדה - אבל כל הדרמות האלה לא ימנעו ממני להתעניין דווקא בדמויות המשנה הקיצוניות. ואם להשתמש במילותיו של אחד מלקוחות האסימוב הרהוטים - "האלמנה זימר שולטתתת!!!"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים