שתף קטע נבחר

ארה"ב: האם, בנה וחברהּ נרצחו; 2 ילדיה נעלמו

העיירה השלווה במדינת איידהו מזועזעת: שלוש גופות נמצאו באחד הבתים ועליהן סימני אלימות. מדובר באם, בן זוגה ובנה בן ה-13. במקביל לחיפושים אחר הרוצח מחפשת המשטרה גם אחר שני ילדיה האחרים של האם שהיו אמורים להיות באותו הבית

תעלומה: בעיירה קור ד'אלן שבמדינת איידהו בארה"ב מנהלת המשטרה חיפושים נרחבים אחרי דילן ושסטה גרון, אח ואחות בני תשע ושמונה, שנעדרים מזה כיומיים מביתם. החיפושים החלו לאחר שאימם של השניים, אחיהם בן ה-13 ואדם נוסף בן 37 שהיה כנראה בן זוגה של האם, נמצאו בבית ללא רוח חיים ביום שני. המשטרה הודיעה כי מבדיקה ראשונית עולה כי השלושה נרצחו שכן על גופות השלושה ניכרו סימני אלימות קשה.

 

במקביל הודיעה המשטרה כי היא מחפשת אחר אדם בשם רוברט רוי לוטנר בחשד כי הוא קשור למקרה. היא פירסמה את תמונתו ותיאורו, וכן תיאור של שני כלי רכב בהם אפשר שהוא משתמש. גורם משטרתי הסביר שלוטנר היה בבית בו אירע הרצח המשולש ביום ראשון

אולם לפי שעה לא ברור האם יש לו קשר למעשה. אמו של לוטנר סיפרה שהוא לא יצר עימה קשר מאז שבת ושהדבר אינו אופייני לו.

 

הפרשה זיעזעה את הקהילה השלווה באזור הכפרי במערב התיכון של ארה"ב. העיירה התמלאה ניידות משטרה וצוותי חיפוש של הבולשת הפדרלית מלווים בכלבים. בשמיים מרחפים כל העת מסוקי חיפוש, וסביב הבית בו אירע הרצח המשולש חונות ניידות שידור של תחנות טלוויזיה.

 

המשטרה הודיעה כי היא תיחקרה את אביהם של הילדים, שהתגרש מאשתו לפני כחמש שנים, ושללה כל חשד לגביו.

 

"המטרה העיקרית שלנו היא למצוא את הילדים", אמר השריף המקומי, רוקי ווטסון. הוא נמנע מלקבוע באופן ודאי כי הילדים נחטפו ואמר: "כל מה שאנחנו יודעים הוא שהם גרו בבית הזה והיו אמורים להיות פה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
שסטה גרון בת 8
צילום: איי פי
צילום: איי פי
דילן גרון בן 9
צילום: איי פי
מומלצים