שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ארצי וחנוך מקליטים שיר חדש

  לקראת המופע המשותף בקיסריה ייצא לתחנות הרדיו סינגל חדש. את המילים כתב ארצי ואת הלחן חנוך

  שבועות ספורים לאחר חשיפת הידיעה על המופע המשותף הראשון של שני ענקי הזמר העברי – שלום חנוך ושלמה ארצי – נודע ל-ynet כי בשבועות הקרובים ישוחרר לתחנות הרדיו שיר שכתבו במשותף. את מילות השיר, שעדיין אין לו שם, כתב ארצי ועל הלחן אחראי חנוך. 

   

  רותי מרום מחברת התקליטים "הד ארצי" המייצגת את ארצי אומרת: "זו היתה הפתעה מוחלטת. לחצנו עליהם להוציא איזשהו סינגל לתחנות הרדיו לקראת המופע וחשבנו על קאברים. גם בחלומות הוורודים ביותר לא חלמנו שייוולד שיר חדש, בכל זאת מדובר בשני יוצרים ומבצעים שמעולם לא עבדו יחד. אין ספק שזה תוצר של האידיליה שהתפתחה ביניהם".

   

  לדברי מרום, חנוך וארצי שנופשים בימים אלה בחו"ל, עתידים להיכנס לאולפן ההקלטות עם חזרתם ארצה. "אנחנו רוצים להוציא את הסינגל לתחנות הרדיו לקראת ההופעה הראשונה שתתקיים ב-30 ביוני באמפיתיאטרון בקיסריה. בניגוד לחיבורים שונים שנעשו על הבמה בעבר, המופע של חנוך וארצי ייעשה בשיתוף מלא בכל המובנים והכוונה בכך היא שלאורך כל המופע יהיו השניים על הבמה. זו הסיבה שהחזרות כל כך מורכבות, כל אחד מהם מכיר את הרפרטואר של עצמו בעל פה אבל לבצע שירים של מישהו אחר ביחד, זה לא פשוט".

   

  בקרב המעורבים בפרויקט אומרים שהמפגש בין השניים מסתמן כפורה במיוחד. "כל אחד מהם סימן לעצמו שירים שהוא אוהב במיוחד ושהיה רוצה לבצע מתוך הרפרטואר של השני וכל ההחלטות התקבלו במשותף. יש אנרגיות טובות בחיבור הזה. עד עכשיו עבדנו על 'כמה טוב שבאת הביתה' בביצוע של שלמה ו'שישה' בביצוע של חנוך", אמרו.

   

  את המופע ינהל אמנותית לואי להב שעבד לאורך השנים גם עם ארצי וגם עם חנוך. מזה מספר חודשים מלווה להב את שלמה ארצי בעבודה על אלבומו החדש, "שפויים", שמועד יציאתו טרם פורסם.

   

  לעת עתה פורסמו שלושה מתוך ארבעת מועדי המופע המשותף שיתקיים ב-30 ביוני, 2 ביולי וב-16 ביולי. לדברי רותי מרום: "הרעיון היא להפוך את המפגש הזה בין שניהם לאירוע היסטורי ולא למשוך אותו למסע הופעות בלתי נגמר. מדובר בשני אנשים מאוד עסוקים בקריירות שלהם ומראש קבענו סיבוב מופעים מצומצם. בינתיים מתוכננים ארבעה מופעים בלבד".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עטיפת התקליט
  חנוך. ישיר את "שישה" של ארצי
  עטיפת התקליט
  אפי שריר
  ארצי. ישיר את "כמה טוב שבאת הביתה" של חנוך
  אפי שריר
  לאתר ההטבות
  מומלצים