שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  באילו בתי חולים נוספים יוקמו מלוניות?
  בבילינסון עומדת לקום מלונית מפוארת עם 50 חדרים, באסף הרופא שוקדים על תוכנית בניה של מלונית עם 24 חדרים, בהדסה עין כרם תיפתח מלונית עם כ-200 חדרים וגם ברמב"ם בחיפה כבר גייסו כספים להקמת מלונית למאושפזים. כל הפרטים על המלוניות שבדרך
  • בילינסון, פתח-תקוה: נמצאת בהליכי מכרז. תיבנה על-ידי יזם על בסיס בנייה והפעלה במשך 25 שנה, ואחר-כך תעבור לרשות בית-החולים. תשתרע על 3,000 מ"ר ותכלול 50 חדרים מפוארים ליולדות, אבל גם לחולים הזקוקים לשיקום לב לאחר אירוע לבבי. תהיה אפשרות לבניית קומה נוספת עם 20 חדרים, על-פי הצורך. צפויה להתחיל לפעול במהלך 2006.

   

  • אסף הרופא, צריפין: בשלבי אישורים ממשלתיים. תיבנה בשטח בית-החולים. כרגע מתלבטים בין בנייה באמצעות יזם פרטי לבין הפעלה של בית-החולים. תהיה בת 24 חדרים. תיפתח כשנה וחצי או שנתיים אחרי השגת האישורים.

   

  • הדסה עין כרם, ירושלים: בשלבי תכנון. תכלול 201 חדרים, בהם 25-20 חדרים ליולדות, והיתר לאנשים בטיפולי יום, או כאלה ששוהים ליד קרובי משפחה מאושפזים. עדיין אין תאריך פתיחה.

   

  • מאיר, כפר-סבא: מלבד מלונית המצויה בתכנון (עדיין אין לוח זמנים), בית-החולים גם שדרג לאחרונה את מחלקת היולדות והיא מאפשרת היום ביות גמיש, שבו האם מחליטה מתי וכמה היא רוצה לשהות במחיצת ילדה, ויש הגבלה לשתי יולדות בלבד לחדר.

   

  • רמב"ם, חיפה: קיים תכנון ראשוני של מלונית ליולדות שתכלול 20-15 חדרים, אבל בגלל צרכים דחופים יותר של בית-החולים, יידחה מועד הקמתה עד לגיוס מקורות מימון נדרשים של כ-2 מיליון דולר.
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "באילו בתי חולים נוספים יוקמו מלוניות?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים